СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПоради щодо вживання та вибору спортивного харчування


Щоб набрати м'язову масу, і збільшити силу, потрібні поради щодо вживання та вибору спортивного харчування, вам потрібні амінокислоти, які потрапляють в організм з їжею. З цього випливає, що чим більш правильну їжу вживати, тим краще буде працювати організм і відновлюватися після виснажливих тренувань. Існують спеціально збалансовані комплекси, які полегшать скласти індивідуальний раціон. І в даний час питання де купити спортивне харчування у Львові не стоїть гостро: асортимент широкий повсюдно.

І ще один важливий фактор, якого потрібно дотримуватися – це очищення організму перед вживанням спортивного харчування.


Продукти, які не слід вживати зі спортивним харчуванням


Є такі продукти, які не варто вживати всім, не залежно – чи займаєтесь ви спортом чи ні. Ну, або хоча б мінімізувати вживання.

Сіль. Це досить-таки шкідлива речовина, яка потрапляючи в організм, засвоюється лише мала частка даного продукту. А все інше залишається в організмі і притягує воду до себе. Із-за цього, у людей і з'являються такі хвороби як: водянка, сильні болі в суглобах, відкладення солей. Але від солі можна легко відмовитися – це справа звички.

Цукор. Від нього теж немає абсолютно ніякої користі. Тільки шкода. Із-за нього псуються зуби. А при великих порціях даного продукту, може підвищиться рівень цукру в крові. Щоб уникнути цього, можна просто перестати споживати цукор. І, замінити його медом. Тим більше, що спортивне харчування вже містить необхідну кількість вуглеводів.

Масла і різні тваринні жири. Дану продукцію можна вживати лише в мінімальних дозах, із-за того, що вони містять дуже велику кількість холестерину.

Полівітамінні комплекси слід вживати з обережністю, оскільки багато марок спортивного харчування вже містять необхідний набір корисних речовин.


Вибір спортивного харчування.


Перш, ніж вирішувати де купити спортивне харчування, потрібно чітко визначитися з тим, які саме завдання з допомогою нього належить вирішити. Тут слід бути обережним. І, якщо людина не знає, що таке спортивне харчування, краще звернутися за консультацією до фахівця. Адже для кожної функції застосовують різні їх види. Одні потрібні для схуднення, інші – для набору ваги, треті для збільшення м'язової маси. Склад також не однаковий, тому лише уважно вивчивши наявну інформацію про той чи інший бренд, можливо підібрати відповідний тип харчування.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації