СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПептиди для спалювання жируПептиди для спалювання жиру – це група амінокислотних сполук, здатних коригувати обмінні процеси в організмі. Входячи в комплекс спортивного харчування, що дані препарати користуються високою популярністю серед шанувальників бодібілдингу, а також серед дівчат, які прагнуть мати гарне тіло і сексуальну фігуру.


Застосування пептидів на сушці


Пептиди для спалювання підшкірного жиру являють собою гормонально активні речовини, які надають комплексний вплив на весь організм. Прискорюючи метаболізм, сприяючи підвищенню виробленню адреналіну і інтенсивному розщепленню глікогену, котрий міститься в печінці, вони забезпечують стабільне схуднення і підвищують витривалість при інтенсивних фізичних навантаженнях. Жироспалювальні амінокислотні препарати неодноразово проходили перевірки в практичних умовах. При цьому було з'ясовано, що у процесі їх застосування виникають побічні ефекти оборотні, і розвиваються досить рідко. На відміну від синтетичних анаболіків, вони не викликають ускладнень, і, в той же час, в більшості випадків діють більш ефективно.

На сьогоднішній день пептиди для сушки та спалювання жиру є найбільш доступними спортивними продуктами. Їх продаж не обмежена, і вони не виявляються допінг контролем. Тим, хто бажає схуднути за допомогою даних фармакологічних сполук, професіонали рекомендують курсове застосування. Місячний курс прийому забезпечує синергічний, максимальний очікуваний ефект.


Пептиди для схуднення


HGH frag 176-191. Вивчаючи відгуки про пептиди для схуднення, можна прийти до висновку, що даний фрагмент амінокислот є лідером серед всіх відомих жироспалювачів. Сприяючи розщепленню підшкірних жирових відкладень і істотно знижуючи швидкість утворення нових жирових, він не робить ніякого впливу на набір м'язової маси. Одним з побічних позитивних ефектів препарату є посилення вироблення інсуліноподібного фактору IGF-1, який уповільнює процеси старіння. У практиці бодібілдингу HGH frag 176-191 застосовується після набору м'язової маси, для «скульптурного» моделювання мускулатури.

Глюкагон – це гормонально активний пептид, що містить у своєму складі 29 амінокислотних залишків. Підсилює розщеплення жирних кислот, забезпечує вивільнення енергії, необхідної для якісних силових тренувань. Паралельно стимулює роботу гіпофіза і гіпоталамуса. Як наслідок, збільшується вироблення адреналіну, що стимулює ліполіз. При використанні глюкагону відбувається розщеплення печінкового глікогену, а «законсервований» полісахарид, що знаходиться в м'язах, при цьому не зачіпається.

Лептин – пептид, який регулює енергетичний обмін. Будучи гормоном «антиголоду», істотно уповільнює вироблення нейропептида Y, збільшує апетит і сприяє збереженню енергії у вигляді жиру. Під впливом цього засобу відбувається прискорене насичення.

Пептиди-карнітин застосовуються у формі ін'єкцій. Максимальна тривалість курсу – не більше 12 тижнів. Дозування призначається індивідуально, з урахуванням маси тіла. При використанні цих продуктів не рекомендується вживати швидкі вуглеводи, так як це може стати причиною підвищення рівня інсуліну, що призводить до істотного зниження ефекту.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації