СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВідкат після пептидів


Багато початківці бодібілдерів цікавляться, чи буває відкат після курсу пептидів. Спробуємо розібратися з цим питанням з точки зору фізіології і молекулярної біології.

Як свідчать відгуки професіоналів, при грамотно складеному курсі відкат після пептидів і теоретично, і практично дорівнює нулю. Це пояснюється тим, що пептидні комплекси, що застосовуються в практиці бодібілдингу для поліпшення спортивних показників, стимулюють вироблення власного гормону росту. Тобто, вони дозволяють досягти досить ефективного анаболічного відгуку не за рахунок надходження ззовні екзогенного соматотропіну, а за рахунок збільшеної продукції гормону росту «свого» виробництва. Під впливом цих біологічних стимуляторів, що забезпечують оптимальні умови для посиленого анаболізму, відбуваються не тільки кількісні, але і якісні зміни в м'язових клітинах (їх основна відмінність від стероїдів).

Як наслідок, після скасування (закінчення) курсу досягнутий ефект не тільки не зникає, але й може ще деякий час тривати (за рахунок пролонгованого збільшення м'язових клітин в розмірах).

З усього вищесказаного напрошується логічний висновок: відкат після пептидів нереальний. В додаток до цього слід уточнити, що негативні побічні реакції, які можуть виникнути у випадку індивідуальної непереносимості компонентів або порушення рекомендованого дозування, проходять буквально відразу ж після відміни препарату.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації