СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПептиди на витривалість


Пептиди на витривалість – це група біорегуляторів, які допомагають організму протистояти стомленню і зниженню працездатності, що виникають внаслідок інтенсивних тренувань.

На сучасному ринку спортивного харчування представлено безліч пептидних препаратів, що відновлюють працездатність при підвищених навантаженнях. Як свідчать відгуки, найбільш дієвими є такі пептиди на витривалість:


GHRP2;
Ipamorelin;
CJC1295DAC;
Peg MGF;
TB500;
Gonadorelin.


Пептиди на витривалість і силу професіонали рекомендують приймати в однонаправлено діючих зв'язках, що дозволяють отримувати максимальний фармакологічний ефект. У процесі активної підготовки до змагань дані препарати не тільки посилять секрецію ендогенних анаболічних гормонів і нададуть стимулюючу дію на проліферативні процеси, але і підвищать працездатність і життєвий тонус, нормалізують психоемоційний стан, допоможуть впоратися з синдромом хронічної втоми, активізувати регенерацію систем і органів і швидко відновитися після посилених навантажень.

Як свідчать відгуки фахівців, пептиди для підвищення сили і витривалості, крім своєї основної терапевтичного дії, надають наступні ефекти:


прискорюють відновлення травмованих тканин;
купірують м'язовий спазм;
знижують запалення;
запобігають утворенню фіброзних спайок в м'язах, зв'язках і сухожиллях.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації