СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕУколи пептидів


Для ефективних результатів будь-який препарат слід використовувати регулярно, а значить, доведеться самостійно ставити підшкірні ін'єкції. Тому у більшості атлетів виникає цілком логічне запитання – як колоти пептиди? Найголовніше, перебороти страх перед медичними інструментами, речовина вводиться в жирову тканину, що практично не викликає больових відчуттів, а найтонша голка не залишає слідів. Іноді на місці ін'єкцій можуть з'являтися невеликі синці або ущільнення, які швидко проходять через деякий час.


Інструкція як робити уколи пептидів


Перед процедурою введення слід підготувати шприц для ін'єкцій з залитим розчином, медичний інструмент для розведення речовини з довгою голкою, бактерицидну воду, ватку і спирт. Як колоти пептиди? Зазвичай уколи робляться в область живота, де легко відтянути жирову тканину, або близько плеча на руці. Для вибору проколу відступивши близько 8 см від пупка, також можна ввести препарат в бічну складку на талії, попередньо протерши місце проколу спиртовим лосьйоном. Ін'єкції пептидів завжди виконуються під кутом 45 градусів. Після завершення введення варто почекати 5-10 секунд, щоб уникнути витікання препарату.


Рекомендації:


уколи пептидів здійснюються тільки чистими руками;
важливо перевірити, чи не залишилось в шприці повітря;
слід тримати голку в стерильному стані;
медичний інструмент використовується тільки один раз.


Інструкція до пептидів вказує, що ін'єкції робляться на голодний шлунок, а після уколу не можна приймати їжу протягом 40 хвилин. Між кожним введенням препарату слід витримувати інтервал не менше 4 годин. Для зручності рекомендується використовувати інсуліновий шприц на 100 одиниць з оранжевою кришкою. Щоб не заплутатися в дозуваннях і препаратах, можна завести спеціальний щоденник для записів. В кінці процедури остатки розчину пептидів ставиться в холодильник.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації