СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТермін придатності пептидів


Термін придатності пептидів – це період, протягом якого дані біосинтетичні продукти, при дотриманні заявлених в інструкції умов зберігання, зберігають свої фармакологічні властивості.

Термін придатності пептидів визначається датою, розміщеної на флаконі і зовнішній упаковці. Саме це число є гарантією виробника на те, що препарат буде зберігати хімічну стабільність і надавати потрібну дію, не представляючи потенційної небезпеки для здоров'я людини. Однак дата, вказана на упаковці з пептидом, може вважатися релевантною тільки до того часу, поки ліофілізований порошок, котрий міститься у флаконі не був змішаний з розчинником, і не отримав доступ до повітря.

Термін придатності пептидів у сухому вигляді становить 1-2 роки (в залежності від різновиду препарату). Ці речовини, що володіють дуже крихкою структурою, бояться підвищеної температури повітря, прямих сонячних променів, трясіння і збовтування.

У групу найбільш «делікатних» пептидів, котрі швидко втрачають свої фармакологічні властивості при різних коливаннях, входять:


GRF 1-29;
IGF-1LR3;
Peg MGF;
Gonadorelin;
HGH Frag (176-191) ;
MGF.

 

При купівлі даних препаратів настійно вимагайте, щоб продавець з належною увагою поставився до Вашої посилки, помістивши всередину акумулятор холоду, котрий підтримує потрібну температуру, ретельно її упакувавши, і проклеївши скотчем. Зберігати «крихкі» пептидні продукти краще в холодильнику, так як при кімнатній температурі термін їхнього життя не перевищує 10 днів.

Для того щоб термін придатності пептидів відповідав заявленому виробником, препарати необхідно зберігати при температурі 3-8 . Якщо препарати зберігаються в морозильній камері, вони не повинні піддаватися повторному заморожуванню. Ліофілізований порошок розводять строго за потреби. У розведеному вигляді він також може зберігатися в холодильнику, але не більше 6-10 днів (конкретна дата зберігання повинна бути вказана в інструкції).

Змішані ампули категорично забороняється заморожувати. Деякі пептидні препарати дозволяється зберігати при кімнатній температурі, в нерозкритому вигляді близько 2-х місяців, в розпакованому – не більше 48 годин.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації