СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕІнсуліноподібний чинник росту


Виділяють два типи IGF : ІЧР-1 (ІЧР-I) і ІЧР-2 (ІЧР-II). Це схожі по структурі одно ланцюгові білки поліпептиди, що включають до свого складу по 70 і 67 амінокислот відповідно. Також будова ІЧР максимально наближена до структури проінсуліна.

Найбільш ефективною формою є саме IGF - 1 (ІЧР-I P3), оскільки по своїй структурі він має пролонговану дію. Синтезація ІЧР-1, а точніше його аналога ІЧР-1 P3, обумовлено бажанням учених продовжити термін дії оригінального IGF. Так в порівнянні з ІЧР-1, його аналог ІЧР-1 Р3 має триваліший період активності (12 годин, замість 10 хвилин у ІЧР-1).

Інсуліноподібний чинник росту

ІЧР володіє безліччю схожості з оригінальним інсуліном, як у будові, так і у функціях. Наприклад, ІЧР, також як і інсулін має здатність до стимуляції гіперплазії, збільшення розподілюваної глюкози і кількості амінокислот, що транспортуються, і так далі.

Вважається, що інсуліноподібні чинники росту мають великий потенціал, навіть в порівнянні з соматотропним гормоном СТГ, який викликає не лише гіперплазію м'язових тканин, але і тканин органів і навіть кісток. Впливає препарат ІГЧ за допомогою кісткового мозку, він стимулює вироблення міобластів, які спрямовуються на побудову нових тканин, хрящів, сухожиль і кісток.

Інсуліноподібний чинник росту унікальний тим, що ця речовина повністю самостійна, вона не вимагає яких-небудь додаткових підживлень, наприклад, стероїдного курсу або гормону росту. З цієї причини багато атлетів віддають перевагу ІЧР, як відмінний засіб для підтримки організму в тонусі під час перерви в стероїдному курсі.

Застосування ІЧР і кломіда (ХГЧ) дозволяє атлетові продовжити нарощування м'язової маси паралельно з відпочинком від стероїдного курсу. Курс з одного лише ІЧР здатний допомогти атлетові наростити м'язи, в об'ємі 1 кг, всього за тиждень (іноді 2, усе залежить від фізичної форми атлета). Igf (інсуліноподібний чинник росту) дозволяє практично вмить розвинути і зміцнити ваші м'язові тканини, а так само, як я вже говорив, - допомогти в прискоренні процесу гіперплазії. Ще одним плюсом ІЧР є його відмінна сполучуваність із стероїдами, ІЧР/Стероїдний курс, допоможе атлетові в наборі сухої м'язової маси, без всякої водянистості.


Поради по застосуванню ІЧР-1


Найбільш дієвим вважається курс ІЧР, що не перевищує 50 днів (близько 5 тижнів, оптимальний варіант), з періодичним відпочинком, еквівалентом половині курсу IGF, в нашому випадку це 25 днів. Середня доза не повинна перевищувати 100 мкг в добу (60-100 мкг). Середня ампула містить 100 мкг IGF, що чудово підходить для вираховування курсових доз. Зберігати ІЧР необхідно при температурі 6-8 градусів за цельсієм, бажано в холодильнику.

Дозування, в якому повинен прийматися інсуліноподібний чинник росту, досить-таки спірне питання, пам'ятайте, що усе тут представлене, є не більше ніж схемою. Ви ж самі зобов'язані визначити необхідне вам дозування. Дам лише одну раду, оптимальні результати досягаються при дозуванні в 80 мкг, це дозування вигідне з двох сторін. По-перше, він не перевищує допустимого максимуму, по-друге, є досить-таки великою дозою.

Стосовно побічних ефектів інсуліноподібного чинника росту, тут усе дуже просто, при регулярному застосуванні ІЧР не викликає побічних явищ, вони проявляються лише при затягуванні курсу або ж передозуванні. До побічних дій IGF відносяться: мігрень (головні болі), періодична нудота, зниження рівня природної глюкози.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації