СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренування і пептиди


На сьогоднішній день тренування і пептиди є нероздільними поняттями в практиці бодібілдингу. При вживанні пептидних препаратів, що сприяють нарощуванню м'язової маси, силовий тренінг (вид рухової активності з найбільш вираженим анаболічним ефектом) грає одну з головних ролей у підвищенні рівня природного гормону росту.


Як правильно тренуватися при прийомі пептидів


На думку професійних атлетів, грамотно сплановані тренування при прийомі пептидів забезпечують близько 50% успіху. Є незаперечні наукові докази того, що застосування амінокислотних препаратів прискорює відновні процеси в організмі. Однак це зовсім не означає, що під час проведення пептидного курсу необхідно щодня тренуватися. У даній ситуації цілком достатньо 3-4 повноцінних занять на тиждень, котрі тривають не більше години, а решту часу потрібно виділити організму на відпочинок і відновлення витрачених ресурсів. При більш тривалих тренінгах розвивається перевтома, і м'язи починають працювати на знос (згоряти).

Базова тренувальна програма на масу включає в себе багатоскладові вправи, при яких одночасно працюють кілька груп м'язів.


У неї входять:


присідання зі штангою;
станова тяга;
жим лежачи;
тренінги по нарощуванню окремих м'язових груп (прокачування ніг, збільшення обсягу біцепса і т. д.);
детальне опрацьовування дрібних м'язів.


Всього рекомендується робити не більше трьох підходів для кожної вправи, по 6-12 повторень, перерва між підходами - 1-4 хвилини. Працювати слід не поспішаючи, в спокійному режимі, концентруючи свою увагу на техніці. Не варто забувати, що тренування і пептиди стануть якісно-результативним тандемом, що дозволяє набрати за курс до 10 кг м'язової маси, тільки при правильному технічному виконанні вправ. При цьому кожен важкоатлет в ході тренувань повинен самостійно визначити для себе найбільш оптимальну величину інтенсивності і кількість навантаження.

Незалежно від виду прийнятих пептидів бодібілдер зобов'язаний неухильно дотримувати режим, що передбачає точний розрахунок часу підйому і відходу до сну, підбір оптимальних спліт-тренувань, правильний і повноцінний відпочинок і відновлення. В період набору м'язової маси все зайве слід відтяти і максимально зосередитися на побудові та всебічному розвитку мускулатури. Тільки таким чином можна досягти своєї мети і добитися успіху.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації