СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПептиди в бодібілдингу


Чи виявляються пептиди на допінг контролі? Це цікавить багатьох бодібілдерів, тільки початківців котрі починають своє знайомство зі спортивною фармакологією. Спробуємо розібратися в цьому питанні і розставити всі крапки над i.

Допінг контроль, що застосовується в бодібілдингу – це спеціальний тест, що дозволяє виявити в організмі спортсмена речовини, що викликають анаболічний ефект, тобто, стимулятори росту м'язової маси і збільшення силових показників. З 1993 року в список заборонених субстанцій входять:


стероїди,
пептидні гормони,
речовини з антиестрогенною дією;
бета-2 антагоністи;
діуретики;
наркотичні засоби;
стимулятори;
маскуючі препарати.


Що ж стосується синтетичних пептидних біорегуляторів, то вони в цей список не входять і не виявляються при перевірці на виявлення факту застосування допінгу. Пептидні препарати, в порівнянні з синтетичним гормоном росту і анаболічними стероїдами, практично не мають побічних ефектів, не викликають феномена «відкату», є легальними і легко доступними. Визначити пептиди на допінг контролі практично неможливо, так як у них дуже швидкий період напіврозпаду.

Що ж стосується їх здатності стимулювати секрецію ендогенних гормонів, то довести це теж дуже важко, так як рівень даних біологічно активних сполук залежить не тільки від циркадних ритмів, але і від безлічі інших чинників. І нарешті, пептиди, отримані методом генної інженерії, абсолютно ідентичні за своєю амінокислотною послідовностю і фізико-хімічним властивостям природних біорегуляторів. Тому з'ясувати походження окремої білкової молекули після ін'єкції не представляється можливим.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації