СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПептиди після курсу стероїдів


Важкоатлетам, які використовують для досягнення більш високих спортивних результатів стероїди, рано чи пізно доводиться робити перерву. У цей період у 90% випадків спостерігається істотне зниження рівня тестостерону. Такий стан пояснюється тим, що синтетичний аналог, надає виражений анаболічний і андрогенний ефект, істотно гальмує секрецію власного стероїдного гормону. Як наслідок, із закінченням курсу починається «відкат» (втрати в силі і м'язової маси).

Тому, для збереження результатів професійні спортсмени радять проводити після курсову терапію, що передбачає використання пептидів.

 

Як мінімізувати втрати?

 

Чим довше тривав прийом анаболічних стероїдів, тим складніше відбувається перебудова обміну речовин і утримується набрана м'язова маса. В даний період слід тренуватися за спеціальною програмою, а також, щоб не обсипатися, відразу ж починати використовувати пептиди після курсу стероїдів. Це допоможе не тільки по максимуму зберегти набрану м'язову масу, але і дозволить швидше налагодити вироблення власного тестостерону.

Як правило, синдром відміни починається тоді, коли рівень синтетичного гормону опускається до мінімуму, а власний тестостерон ще не виробляється в нормальній фізіологічній кількості. Щоб цього уникнути, багато профі радять приймати пептиди після курсу, або вже під час нього, починаючи з 6-го тижня застосування стероїдних анаболіків. В даній ситуації найбільш оптимальним рішенням буде використання не моно препаратів, а пептидних комплексів, компоненти яких чинять синергічну дію.

Більшість бодібілдерів віддають перевагу курсу GHRP (2,6)+ CJC-1295 або Сермореліну + GHRP (2,6). Пептиди після курсу стероїдів допомагають підтримати гомеостаз і максимальний результат за приростом сухої м'язової маси, і одночасно сприяють повному відновленню організму за відносно короткий проміжок часу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації