СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи є сенс купляти б/у бігові доріжки?


Безумовно, нова бігова доріжка для дому - досить дороге задоволення, як ми вже писали раніше. Абсолютно логічно бажання багатьох людей вдало придбати дешевий тренажер з рук.

Однак як уникнути ризику?

Куплена на вторинному ринку б/у доріжка може прослужити довгі роки (таким чином, угода виявиться досить вигідною для покупця), або безнадійно зламатися через місяць (тоді мисливцеві за низькою ціною доведеться випробувати на собі гірку приказку "скупий платить двічі").


Основні тонкощі при купівлі бу бігової доріжки


Чи є сенс купляти б/у бігові доріжки

Давайте спробуємо розібратися в ситуації і вирішити, коли ж все-таки варто купувати беушну доріжку.

Досить очевидно, що всі проблеми з придбанням старих, вживаних тренажерів пов'язані з їх складністю. При покупці, наприклад, лопати з рук не виникає ніяких проблем: на вигляд міцна, нічого не погнуто, держак не тріснутий - точно треба брати. З біговою доріжкою інакше. Зовні вона може виблискувати, а всередині - бути на межі від серйозної поломки.


Способи мінімізувати ризик


Що ж робити? Яка лінія поведінки буде розумною?


Наша порада проста: якщо ви надумали купувати бігові доріжку б.у., то постарайтеся знайти пристрій механічного виду. Причини очевидні: простота. Там нема чому ламатися раптово.

Якщо ж ваша мрія - серйозно заощадити і придбати досить дорогу магнітну або електричну конструкцію, то доведеться оцінювати обстановку з суто побутової сторони.

Постарайтеся з'ясувати справжні причини, через котрі продавець виставив товар на продаж. Раптовий переїзд, який очевидний по обстановці в квартирі? Нормально. Потрібні гроші? Вже менш однозначно...

Не кажіть "куплю", поки вас мучать хоча б найменші сумніви.


Брати тренажер БУ бажано у дуже хороших знайомих за умови, що він:


  • використовувався дуже мало;
  • зберігався в сухому і теплому приміщенні (не на холодному балконі!);
  • значиться на гарантійному обслуговуванні;
  • буде працювати бездоганно, коли ви вирішите його перевірити.

Ну, або є сенс ризикнути, коли ціна зовсім апетитна. Рішення про те, скільки коштує бігова доріжка , приймає її власник; іноді йому самому вигідно збути річ нехай і недорого, зате швидко.

В інших випадках краще купити новий агрегат. Про те, як його вибрати і не втратити гроші, читайте тут: Купуємо недорогу бігову доріжку.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації