СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБігові доріжки Carbon


бігова доріжка carbon yukon

Carbon – це знаменитий німецький бренд, який відомий багатьом любителям домашніх тренажерів. Дана марка розраховує на масове споживання, створюючи домашнє обладнання, яке може придбати практично кожен. Завдання марки – це високі технічні характеристики, що поєднуються з невисокою ціною продукції. Але при цьому знижується якість пластику. Бігові доріжки Carbon починаються з найдешевшої моделі-Yukon.

Це електрична бігова доріжка для початківців користувачів. Максимальна швидкість 10км/год, вага користувача не більше 90кг, двигун потужністю 1,25 к. с. Yukon користується широким попитом завдяки співвідношенню ціни і якості. Далі давайте розглянемо деякі інші моделі німецької марки Carbon.


Rhein


бігова доріжка carbon rhein

Модель, що йде після бігової доріжки Neman. Це тренажер для початківців користувачів електричного типу. Rhein володіє найпростішим управлінням. Бігова доріжка готова витримати користувача до 120кг. Найбільша швидкість-12км/год, двигун потужністю 1,5 к. с. 25 програм для тренувань. Пульс вимірюється сенсорними датчиками, розташованими на рукоятках. Можливість механічного нахилу полотна на 0-4%.


T601E


бігова доріжка carbon T601E

T601E-це модель трансформованого типу складання, що має дві незаперечні переваги. Перше-відсутність важкої збірки, всього кілька хвилин становить час з моменту відкриття коробки до моменту натискання кнопки "Старт", доступна і проста процедура. Друге – вона займає дуже мало простору в квартирі – товщина доріжки в складеному вигляді становить лише 25 см. Якщо брати інші характеристики, то можна сказати, що це добре збалансована модель, яка підходить користувачам середнього і початкового рівня. Максимальна вага користувача не більше 120кг.


T800


бігова доріжка carbon T800

Аналізуючи бігові доріжки Carbon не можна пропустити T800. Модель, розрахована спеціально на користувачів, які віддають перевагу середнім і субмаксимальним навантаженням. Володіє розширеним функціоналом. Тут дотримується кілька строгих умов. Перше-двигун потужністю 2,5 к. с. відповідає за надійну і тривалу роботу тренажера на всіх швидкостях (до 18км/год максимум). Друге – збільшене полотно для бігу (140 х 46см), більш маленький розмір просто не дасть тренуватися безпечно і комфортно на високошвидкісних діапазонах.

Третє – можливість електричного нахилу (0-15%), що значно збільшує ефективність занять в цілому, і програм, орієнтованих на зниження ваги і витривалість, зокрема. Але найцікавіша складова T800 - це її амортизаційний пакет, який одночасно дає відмінну амортизацію в головній біговій частині доріжки і робить її сильнішою на периметрах.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації