СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ5 правил, як схуднути ефективно і швидко


Втрачати вагу не завжди легко, але якщо ви будете виконувати ці 5 правил, то зможете схуднути до бажаного розміру в досить швидкі терміни.

Відразу скажу, що йдеться не про дієти, що виснажують, або "чарівні пігулки" для втрати ваги. Практично усі вони нешкідливі, і у більшості випадків призводять до ще більшого набору ваги і загального погіршення стану здоров'я.

Тут ви швидше знайдете набір правил про те, як схуднути ефективно і швидко, виконуючи які ви зможете побороти свою зайву вагу і отримати струнке сексуальне тіло.


Правило 1 Розрахуйте, скільки калорій потрібно вашому тілу для повсякденної роботи.


Передусім, необхідно розрахувати кількість калорій, які ви повинні споживати що дня, це залежить від наступних чинників : ваш ріст, ваша стать, бажана вага, ваш рівень активності.

Грунтуючись на цьому, ви повинні розподілити їжу так, щоб кількість калорій, споживаних протягом одного дня, не перевищувала кількість, якої потребує ваше тіло, - тому що увесь надлишок, який не використовувався, буде перетворений в жир у вашому тілі, адже ви цього так не хочете.


Правило 2 Виробіть звичку регулярно виконувати прості тренування.


Вашому тілу потрібні фізичні вправи, щоб не лише підтримувати хорошу фізичну форму, але і спалювати калорії, які ви споживаєте (тому що будь-які незгорілі калорії будуть перетворюватись в жир і зберігатися у вашому тілі). Тому, регулярні, щоденні тренування вам потрібні, щоб скинути зайву вагу і потім підтримувати своє тіло в новій формі.

Якщо ви думаєте, що вам доведеться щодня "качатися" в тренажерному залі, або бігати по 10 км в день, ви помиляєтеся. Під щоденними тренуваннями маються на увазі прості фізичні нагрузки, такі як швидка ходьба, їзда на велосипеді, плавання, або, якщо ви вважаєте за краще займатися в спортзалі, йога або пилатес.


Правило 3 Спить достатню кількість годин щодня.


Ви повинні переконатися, що спите достатню кількість годин щодня (рекомендована кількість - від 6 до 8 годин безперервного сну кожної ночі).

Тільки під час нічного сну ваше тіло починає виконувати різні "домашні" заходи, такі як регенерація клітин, полегшення болю в м'язах, підтримка балансу між гормональною і травною системами.

Якщо ви спите досить, ваше тіло повністю "заряджається" енергією, і ви готові до майбутнього дня і нових справ!


Правило 4 Постійно підтримуйте водний баланс свого тіла.

Дуже важливо пити достатню кількість води, щоб запобігти обезводненню свого тіла.

Йдеться саме про воду, а не про каву або чай, газовані або алкогольні напої. Рекомендується пити приблизно від 2 до 3 літрів води щодня.

Крім того, добре випивати склянку води за 30 хв перед кожною їдою. Вже неодноразово доведено, що таким чином ви менше з'їсте, що побічно сприятиме зниженню ваги.


Правило 5 Зменшіть і, якщо можливо, повністю припиніть вживати алкоголь.

Якщо ви хочете досягти бажаної ваги швидко, ви повинні скоротити, або ще краще повністю виключити споживання алкоголю.

Алкоголь не лише діє руйнівно на травну систему вашого організму (оскільки перешкоджає повноцінному метаболізму). Порушення обміну речовин призводить до перетворення більшої частини їжі на жир, який зберігається усередині вашого тіла. Алкоголь також шкідливий для печінки, нирок, серця.

Виконуйте ці не складні правила, як схуднути ефективно і швидко, і починайте вже сьогодні скидати зайву вагу!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації