СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк підтримувати мотивацію до тренувань


1.Експериментуйте


Багато тренерів з групової підготовки, спортивні зали та особисті тренери пропонують безкоштовні тренування і фітнес заняття. Відвідайте кілька таких занять, щоб зрозуміти, чи підходять вони для вас чи ні. Часто, перший раз не зовсім інформативний, так, як виконувати щось нове завжди складно. Придбайте в магазині форму, яка була б зручна для будь-якого виду спорту і не бійтеся експериментувати!


2. Знати як все працює


Знати мету кожної вправи, які ви виконуєте, дуже важливо для отримання максимального результату. Розуміючи, наскільки важливо кожну вправу, ви не будете ухилятися від роботи.


3. Знайти особистого тренера


У якийсь момент, щоб не втратити мотивацію до тренувань, можна вдатися до допомоги тренера. Він не тільки допоможе вам скласти програму тренувань і урізноманітнити її, але також допоможе порадою або просто дружньою участю, а це саме те, що потрібно, коли здається, що ось-ось зникне остання мотивація до тренувань. Тренування повинне бути одним з приємних моментів протягом дня, а не каторгою.


4.Нове місце


Заходи на відкритому повітрі з другом чи приятелем по тренажерному залу допоможе вам уникнути нудьги тренажерного залу і внесе деяку різноманітність у ваші повсякденні заняття. Це має бути весело і цікаво. Принаймні, одну зі своїх тренувань за тиждень проводьте на свіжому повітрі, заздалегідь продумайте план і запросіть на нього свою подругу.


5. Слідкуйте за своїм прогресом


Іноді любов до тренувань не приходить на початку, але потім, коли ви бачите свої результати, то починаєте залучатися у процес і вже не бачите своє життя без активного способу життя. А щоб не зійти з шляху здорового способу життя раніше, почніть вести щоденник своїх тренувань, де ви будете записувати усі свої результати. Записуйте всі свої досягнення: зниження ваги, зменшення обсягів тіла, збільшення сили і витривалості, щоб у скрутні хвилини ви змогли переглянути свої записи, і сміливо піти на наступне тренування.


6.Робити все для себе


Робіть те, що вам подобатися, не потрібно виснажувати себе нелюбимим видом діяльності, знайте, що ви тренуєтеся для себе, для свого здоров'я і благополуччя. Якщо ви це зрозумієте, то вам ніколи не буде ліньки йти на тренування.

Ось такі прості поради допоможуть вам залишатися на шляху схуднення і здорового способу життя. А що вас мотивує?
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації