СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПсихологічний настрій перед тренуванням


психологічний настрій перед тренуванням

Вірний настрій, емоції і почуття перед тренуванням - те про що найчастіше забувають. Причому незалежно від досвіду і стажу тренувань. Багатьма спортсменами тренування сприймається, як необхідність. Частенько досить-таки неприємна. Багато хто вважає, що не пропускати тренування ні в якому разі не можна. Насправді це не зовсім так.

Бодібілдінг не варто порівнювати зі східними єдиноборствами, де потрібно регулярне тренування. Особливість бодібілдингу полягає в тому, що тут не можна досягти ніяких відчутних результатів, якщо цього не хочеться, якщо у вас поганий настрій на тренуванні.

Втомлений, ледачий організм візьме меншу вагу, менше число повторів з великим інтервалом відпочинку. Чим і зіпсує усе тренування, перетворивши похід на тренажерний зал марною тратою часу. Ось відмінний приклад для тих, хто думає, як настроїти себе на тренування і для тих, хто через силу відвідує тренажерний зал. Один мій хороший знайомий ходив в тренажерний зал тільки тоді, коли цього йому хотілося. В результаті при власній вазі всього в 80 кг, він упевнено вичавлював 120 кг на 5 раз. В той же час регулярно приходив на тренування і заняття фітнесом хлопчина, але який виконував усе з величезним небажанням і неймовірними за тривалістю інтервалами відпочинку, при вазі в 90 кг так і не зміг вижати 110 кг всього на один раз! Різниця вражаюча, чи не так?

Який вивід? Настрій перед тренуванням важливий. Умійте себе мотивувати, умійте робити тренування цікавим. А якщо не виходить, то краще відкладіть відвідування тренажерного залу на зручніший момент. Ефект буде набагато краще, якщо перед тренуванням ви психологічно готові потрудитися. Щоб підняти настрій у вас повинна бути мотивація, для того часто переглядайте фото відео популярних качків і вірте, що ви теж доб’єтесь хорошого результату.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації