СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБодібілдінг поради спортсменам


Для досягнення успішного результату дуже важливо правильно вибрати час для тренувань.

Виберіть для себе три дні в тиждень, наприклад: понеділок, середа, п'ятниця або вівторок, четвер, субота. Три дні в тиждень буде цілком досить, для накачування ваших м'язів, а чотири дні, що залишилися, для відпочинку і відновлення сил. Помилково вважати, що чим більше тренуєшся, тим швидше досягнеш бажаного результату. М'язи повинні відпочивати, а не тільки працювати. Інакше вони просто не будуть рости. Та й ви самі не зможете займатися в повну силу, добре не відпочивши. Кожне тренування повинне займати, приблизно від 45 до 60 хв, в який ви повинні повністю викластися.

Кожне тренування повинне починатися з обов'язкової 10 хвилинної розминки усіх м'язів. Вона допоможе вам уберегтися від травм і робота із залізом буде продуктивніша, якщо ваші м'язи будуть розігріті. Робіть кожну вправу від 8 до 12 разів по 3 підходи. Тобто, ви узяли штангу, зробили від 8 до 12 згинань і розгинань, поклали, відпочили і прийнялися знову і так 3 рази (підходи). Відпочивати слід по 2 хвилини між підходами і 4 хвилини між вправами.

Перший підхід слід робити вагою, якою ви зможете максимум вижати раз 14. На другий і третій підхід вагу варто збільшити, так щоб ви змогли зробити від 8 до 12 разів максимум, але не більше інакше результату не буде! Кожен комплекс вправ необхідно робити повільно, будь то, згинання або розгинання, треба відчути кожну вправу, а не махати штангою назад і вперед.

Не женіться за великими вагами! Можливо, це і лестить вашій самолюбності, що ви узяли важку штангу, але роблячи вправу неправильно, ви тільки даремно коливаєте повітря...
Вага має бути така, щоб ви змогли зробити тільки від 9 до 12 правильних згинань і розгинань в повільному темпі.

Тренуватися краще удвох. По-перше, з'являється стимул і ви почуваєте себе впевненіше виконуючи вправи, знаючи, що якщо треба вас підстрахують.
Стати сильним і красивим без абонемента в спортзал можна!

Для цього Тобі знадобиться лавка для жиму лежачи, штанга або пара гантелей на вибір. А також програма тренувань. У чому переваги штанги і лавки для жиму лежачи в порівнянні з різними сучасними тренажерами?

Займаючись з вільними вагами, треба завжди себе контролювати, в кожному повторі доводиться стежити за тим, щоб усе пройшло чисто і технічно.

В результаті окрім сили ти розвиваєш координацію і рівновагу.


Є і інші аргументи на користь штанги :


1. Природність рухів тебе убереже від травми в реальному житті. Єдине: не нехтуй допомогою, потрібно, щоб тебе завжди хтось підстраховував, з великими вагами.

2. Тільки на штангу можна мало нескінченно навішувати додаткові млинці. У багатьох пристроїв ваговий ресурс обмежений.

3. Крім того, у рамках одного і того ж підходу можна істотно міняти навантаження (якщо брати штангу різними хватами).
А це знижує ефект звикання до вправ.

4. Якщо тренуєшся удома і гантелей під рукою немає - не біда. Частина вправ з комплексу можна виконати з млинцями від штанги.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації