СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк наростити м'язи


Стаття про те, як ефективно наростити м'язи, скажу вам, що м'язи не мають властивості рости безперервно. При постійних навантаженнях їм потрібний час на відновлення. Цей відпочинок повинен тривати від тижня до двох. Таким чином, під час періоду відновлення треба знижувати навантаження приблизно на 20%.

Проте при цьому слід пам'ятати, що у кожної людини є своя оптимальна маса м'язів. Безконтрольні фізичні навантаження, вправи і харчування для нарощування м'язів може спричинити неприємності. Наприклад, у тих, хто багато і довго "качається" в спортзалі, можуть виникати болі в м'язах. Це відбувається тому, що при сильних навантаженнях м'язові волокна рвуться. Для того, щоб їх зростити, потрібний білок. Для цього спортсмени і вживають в основному білкову їжу.

Крім того, існує рекомендоване спортивне харчування і додаткові компоненти, які посилюють ріст м'язових волокон. Фахівці також рекомендують провести перед початком тренувань очищення нирок за допомогою зборів трав. Якщо у вас немає серйозних порушень роботи нирок, цей збір допоможе в їх очищенні. Що стосується тих, хто поєднав дві мети : нарощування м'язів і спалювання жиру, то тут треба бути дуже обережним. Обмежуючи прийом висококалорійних продуктів, ви помітите зупинку росту маси м'язів, а також всезростаючу втому. Річ у тому, що для ефективних тренувань потрібний не лише білок, але і енергія, що швидко вивільняється, а вона міститься саме в жирах і вуглеводах.

Забезпечити ріст м'язів може часте харчування. Слід приймати їжу через кожні дві-три години, таким чином, в день у вас вийде 5 прийомів їди. Головні продукти, які можна їсти у будь-який час доби, - це яйця, риба, будь-які морепродукти, нежирні сири, а також сир кисломолочний, кефір і молоко. Серед вуглеводних продуктів рекомендуються чорний хліб, макарони з темного борошна, каші, а також соки-фреш, солодкі фрукти, сиркова маса з родзинками, мед з сиром.

Таке харчування забезпечить вам результативну роботу по нарощуванню м'язів, яка приноситиме вам задоволення!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації