СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНайбільш поширені помилки прийому стероїдів


Фахівці вважають, що більше двох мільйонів чоловік у світі, що займаються спортом, приймають стероїди. З усієї цієї численної армії спортсменів, що вживають стероїди, тільки 10% роблять це правильно, інші 90% наражають на небезпеку своє здоров'я. Такий стан справ багато в чому пояснюється тим, що використання стероїдів відбувається без відповідного медичного контролю і при мінімумі знань і умінь з боку самих спортсменів. Такий дилетантський підхід до використання стероїдів зазвичай виявляється малоефективним і часто буває, багатий побічними ефектами, яких можна було б уникнути. Хоча спектр цих помилок надзвичайно різноманітний, можна все-таки виділити найбільш поширені з них. У цій статті робиться спроба пролити світло сім, самих помилок, що часто зустрічаються, здійснюються користувачами стероїдів. Ці помилки не дозволяють добитися максимальної віддачі від стероїдів. Будь-хто, хто застосовує або планує використовувати анаболічні стероїди, повинен ретельно проаналізувати свою програму. Переконайтеся в тому, що ви не входите до числа тих десятків тисяч спортсменів, які, на жаль, піддають своє здоров'я абсолютно невиправданому ризику.


Використання завищених доз.


Коли справа стосується стероїдів, принцип "чим більше, тим краще" найчастіше виявляється помилковим. Прийом надмірних доз стало головною проблемою для користувачів стероїдів. Така практика не лише небезпечна, але і неефективна. Великі дози примушують печінку і нирки працювати в екстремальному режимі, що може привести до їх захворювання. Ароматизація і пригнічення виробництва власного тестостерона, може виявитися надмірним під впливом надмірних стероїдних доз. Таким чином, легко помітити, що використання занадто великих доз анаболічних стероїдів виявляється шкідливим для вашого організму. Організм людини може обробити тільки певну кількість синтетичних стероїдів. Він не здатний сприйняти надмірні дози і найчастіше трансформує зайві стероїди в естроген. Як тільки рецепторні ділянки уловлюють оптимально можливу кількість стероїдних молекул, усі інші молекули виявляються зайвими. Таке оптимальне "заповнення" рецепторних ділянок відбувається при введенні в організм не занадто високих доз стероїдів, наприклад, оптимальна доза Діанаболу, яка достатня для максимального насичення рецепторів, - це 35-50 мг в день. Тоїсть усі оповідання про те, що нинішні чемпіони приймають до 50 пігулок Діанаболу в день і до 2500 міліграма Тестостерона в тиждень, нехай залишаться на совісті оповідачів.


Погане харчування.


Ігнорування ролі харчування може значно ослабити анаболічний ефект і посилити побічні дії від застосування стероїдів. Стероїди найбільш ефективні, якщо їх використовують у поєднанні з висококалорійною їжею і великим вмістом білку. Єдиний стероїд, який в якійсь мірі проявляє анаболічний ефект при низькокалорійній дієті - це Прімоболан. Оптимальною кількістю, споживаних впродовж дня калорій, при використанні стероїдів, являється 4000 - 7000 кілокалорій.

Ця кількість повинна на 60% складатися із складних вуглеводів, на 20% з повноцінних білків і на 20% з жирів. Для досягнення цього, можливо, знадобляться додаткові зусилля. Багато спортсменів занадто мало їдять, щоб, як слід змусити стероїди працювати, а якщо і споживають достатню кількість калорій, то часто за рахунок занадто великої кількості жирів в дієті.

Використання анаболічних стеройдов і без того може підвищити рівень холестерину в крові і кров'яний тиск, що може привести до захворювань серця. Якщо спортсмен серйозно вирішив скористатися перевагами, які забезпечують стероїди, він повинен засвоїти, що правильне харчування є частиною стероїдної програми. Слід завжди намагатися уникати включення в дієту жирів, щоб не посилювати ризик серцевого захворювання, яким і без того багате вживання стероїдів. В той же час треба обов'язково стежити за тим, щоб в дієті були в потрібній кількості білки, і щоб по калорійності вона відповідала тому рівню, який допомагає досягти максимальної ефективності стероїдів.


Неправильні тренування.


Тренування з тими, що обтяжили має бути інтенсивним, щоб викликати в організмі стан катаболізму. Саме за наявності цього стану стероїди проявляють найбільшу активність. Спортсмен може добитися такого стану організму регулярними напруженими тренуваннями. Слід пам'ятати, що тренування з додатковою вагою є стимулом для "всмоктування" анаболічних стероїдів клітинами скелетних м'язів. Без інтенсивної стимуляції стероїди не зроблять ваші м'язи великими. Тренування повинні мати прогресуючий характер і орієнтувати вас на роботу з максимально великими вагами.


Неправильна періодизація циклів.

Стероїди найбільш ефективні і безпечні, коли вони використовуються при правильній циклічності і правильному поєднанні декількох стероїдів. Виявлено, що одночасне використання двох стероїдів в помірних дозах може виявитися дуже ефективним і безпечним. Шляхом тестування вдалося також встановити, що для підтримки первинного позитивного азотистого балансу необхідно поступово збільшувати дозування стероїдів. Також було виявлено, що позитивний азотистий баланс повертається до норми після 6-8 тижнів використання стероїдів. Ці факти вказують на те, що в ході стероїдного циклу слід використовувати модель з поступовим наростанням дозування, і що краще всього міняти типи стероїдів з інтервалами не більше 8 тижнів. Дослідження також показують, що побічні ефекти, втрати в силі і вазі, що мають місце при припиненні стероїдної терапії, можуть бути зведені до мінімуму при використанні правильного низхідного циклу. Такий цикл має на увазі поступове зниження дозування препаратів, що приймаються, до кінця періоду.

Це робиться для того, щоб поступово повернути до норми вироблення організмом власного тестостерона. Ромбічна модель циклу, описана в одній з перших глав, краще всього враховує усі перераховані тут чинники. За стероїдним циклом повинен завжди йти тривалий період без прийому стероїдів. Дуже багато користувачів роблять перерви тривалістю тільки в декілька тижнів, а потім знову "сідають" на стероїди. Наявні дані говорять про необхідність тривалішого періоду без використання стероїдів; оптимальною буде перерва в 3-4 місяці. Така кількість часу потрібна для того, щоб дати можливість організму прийти в норму і позбавитися від супутнього стероїдному циклу стресу. Рецепторні ділянки, що уловлюють стероїди, проявляють набагато більшу активність, якщо користувач чергує стероїдні цикли зі значно тривалішими періодами без прийому стероїдів. Більшість опитаних заявляють, що, чим довше вони не приймають стероїди, тим вище їх ефект при поверненні в режим циклу.


Відсутність регулярності в проходженні аналізів крові.

Первинний аналіз крові слід зробити для того, щоб встановити індивідуальні показники крові цього користувача, а пізніше порівнювати з ними можливі зміни крові під впливом стероїдів. Якщо ці зміни будуть занадто серйозними, цілком логічною може виявитися повна відмова від стероїдів.

Якщо перший аналіз показує, що ви цілком здорові і можете використовувати стероїди, то наступний аналіз робиться приблизно через 6 тижнів від початку циклу. Впродовж декількох тижнів на самому початку стероїдного циклу багато показників крові змінюються в гіршу сторону, але потім через пару тижнів повертаються до норми. Здача другого аналізу через 6 тижнів після початку циклу дозволяє переступити через цей період тимчасового відхилення від норми показників крові і отримати точнішу картину. Якщо ж другий аналіз показує подальше збільшення відхилень показників від норми, можливо виправданим буде припинення циклу, щоб уникнути серйозніших ускладнень. У випадку ж якщо цей аналіз не виявляє ніяких відхилень від норми, наступний аналіз слід пройти через місяць після закінчення циклу, з тим, щоб подивитися, як організм долає наслідки прийому стероїдів. І, нарешті, ще один аналіз треба зробити перед самим початком наступного стероїдного циклу. Цей аналіз повинен продемонструвати повне повернення усіх показників крові до норми; тільки в цьому випадку можна приступити до нового циклу. Результати аналізу можуть запобігти багатьом серйозним ускладненням, які доки не проявляють ніяких симптомів. А, врешті-решт, може виявитися, що ви спохопилися надто пізно. На жаль, дуже небагато користувачів стероїдів проходять регулярні аналізи крові.


Неправильно підібрані стероїди.


Багато спортсменів збільшують небезпеку отримання ускладнень і побічних ефектів, неправильно підбираючи стероїди. Анаполон, Халотестин і Метилтестостерон слід вважати такими, що належать до найнебезпечніших препаратів. Якщо ви вважаєте, що вам необхідно використовувати саме ці лікарські препарати, ніколи не приймайте їх довше 4-6 тижнів. Крім того, при паралельному використанні декількох стероїдів не приймайте більше за один препарат з сильним андрогенним ефектом. Краще зупиніть свій вибір на стероїдах для внутрішньо м'язових ін'єкцій: вони не лише забезпечують постійний приплив препарату в кров, але і переступають через ту стадію, проходячи яку оральні стероїди втрачають велику частку своїх потенційних можливостей. Ця стадія пов'язана з попаданням стероїдів в печінку; у печінці оральні стероїди значною мірою нейтралізуються, завдаючи при цьому органу завдають великого збитку. Більшість спортсменів досі не знають, що можуть добитися величезних приростів в силі і масі, використовуючи стероїди із слабким андрогенним ефектом. При цьому можна уникнути багатьох небезпек, пов'язаних з андрогенною дією стероїдів. Стероїдні цикли із застосуванням таких препаратів, як Дека, Примоболан, Вінстрол, Анавар і невеликих доз Діанаболу, як доведено, можуть бути дуже ефективними.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації