СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕУ якому віці можна починати приймати стероїди?


Якщо вам ще не виповнився 21 рік, варто почекати з початком прийому стероїдів. Ендокринна система молодої людини здатна самостійно виробляти потрібну кількість тестостерона, тому необхідність в додатковому відпадає. Прийом стероїдів в ранньому віці може привести до передчасної зупинки росту, плечі можуть втратити в ширині і так далі. Якщо ж ви досягли 21 року, то ніяких видимих причин для відмови від стероїдів немає.

Проте є ще один значний нюанс. Якщо чоловік досяг 25-річного віку, але при цьому не має уявлення про дієту і тренування, він не зможе грамотно застосовувати стероїди. Щоб курс був найбільш ефективний, знадобиться увесь свій час проводити під спостереженням професіоналів. При цьому, якщо молода людина впродовж декількох років регулярно займалася і дотримувалася правильного харчування, він може почати прийом стероїдів і після досягнення 20 років.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації