СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСекс під час курсу стероїдів


Досить дивно звучить, але дуже часто новачки ставлять питання про секс, а саме чи можна займатися сексом під час курсу стероїдів? Звичайно ж, усі знають, що під час статевого акту чоловік втрачає велику кількість енергії і білку. І якщо м'язи ростуть за рахунок білку, то логіка новачків стає ясною.

секс під час курсу стероїдів

Але ось тільки незрозуміло, як нормальний чоловік може утримуватися від сексу від одного, до чотирьох місяців без сексу? Тільки замисліться! Швидше за все, мало повноцінних чоловіків в сексуальному плані здатні витримати таке. Окрім цього стриманість з медичної точки зору може згубно позначитися на здоров'ї. Тут, як завжди працює золоте правило, усе повинно бути в міру!

Це означає, що, якщо Ви в любові щедрий і займаєтеся сексом по 3-4 рази в день (є такі чоловіки) то для таких випадків є сенс замислитися про стриманість. Але не повністю відмовлятися від коханої справи, а лише скоротити до 2-4 раз на тиждень. Це допоможе в першу чергу залишати сили на тренування і Ви зможете викладатися на усі 100%.

Також має сенс утримуватися від сексу безпосередньо перед тренуванням, оскільки чоловік після статевого акту втрачає до 70% своїх сил і потрібен деякий час на їх відновлення. Професійні спортсмени спеціально за декілька днів (іноді до 4-х тижнів) до початку змагання не займаються сексом. Це надає вибухову силу, оскільки кров наповнюється власними гормонами, і вони стимулюють і прискорюють організм. У якійсь мірі це схоже на викид адреналіну, але в м'якшій і тривалішій формі.

Можна підвести підсумок з питання чи можна займатися сексом під час курсу? По перше можна і навіть треба! Як мовиться - проти природи не підеш. По друге стриманість можлива, але не на такий великий період. Варто просто скорочувати свою сексуальну активність до 2-4 раз на тиждень і не займатися цим безпосередньо перед тренуванням. Так само, якщо ви професійно займаєтеся яким або видом спорту, то можна утриматися від статевих актів на термін від 2-х до 7-ми днів безпосередньо перед важливими змаганнями.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації