СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи здуваються м'язи після курсу стероїдів


Усі початкуючі спортсмени часто чують про те, що після припинення прийому стероїдів усі мязи здуваються. Ця думка дуже міцно засіла в суспільстві. Давайте розглянемо цей процес детальніше і розберемося в усьому детально.

В перших усі говорять що здуєшся тільки після прийому стероїдів, але ніхто не говорить про натуральний бодібілдинг. Хоча якщо качатися без стероїдів і потім кинути займатися, то буде те ж саме. Неважливо, як і з чим качатися, без підтримки форми однозначно усе піде і це факт!
Людський організм влаштований саме таким чином, якщо тілу давати постійні навантаження, то організм намагається пристосовуватися і відбувається приріст м'язової тканини. Але якщо кидати заняття спортом, організму немає чого підтримувати великий об'єм м'язів. Адже це зайва витрата поживних речовин і енергії. Таким чином організм позбавляється від лишного.

Отже тепер стає зрозуміло, що поняття "здутися" це нормальна реакція організму, незалежно від методу накачування м'язової маси. Окрім цього, як усі знають, кожен організм це унікальна біологічна машина. Отже реакції організмів завжди різні, хтось з одного курсу набирає 10кг ваги, а хтось з цього ж курсу набирає усі 15 кг. Так само і йде м'язова маса по різному. Якщо статура міцна від природи, то і втрата після курсу може бути меншою.

Так само у разі прискореного набору м'язової маси із застосуванням стероїдів тут є декілька нюансів, в перших треба враховувати вид курсу і вживаних стероїдів. Якщо усі препарати андрогенні і дають сильну затоку водою, то тут природно велика частина напрацьованого піде. Адже це усього лише вода і вона швидко виведеться з організму. Але якщо складати грамотний курс на якість або із закріпленням результату, але Вам треба буде, як і у разі натурального накачування просто тримати форму і качатися навіть без стероїдів з правильним харчуванням.
Отже давайте підведемо підсумок питання втрати напрацьованої ваги після прийому стероїдів.
Перше, цей ефект закладений особливо організмом і стероїди тут зовсім не причому.
Друге процентне співвідношення втрати маси залежить від виду курсу, є курси на масу і є курси на якісний набір м'язів.

Третє, Завжди треба підтримувати форму і правильно харчуватися, інакше абсолютно усе піде і не важливо, як була напрацьована м'язова маса.

Сподіваюся, тепер з цього питання стало усе зрозуміло.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації