СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВплив стероїдів на роботу нирок


Болі у боці, всі лікарі в один голос попереджають, що споживання стероїдів здатні досить сильно погіршити роботу ниркової системи. Багато спортсменів знають про це, знають, що кожного разу ризик збільшується.

Доктор Леаль Херлитц зі своїми колегами, вирішили поставити експеримент. Запросили десять культуристів, які на протязі багато часу вживали стероїди. Лікар встановив, що у цих чоловіків дуже погіршала робота нирок, тобто розвинувся витік білку в сечі, що привело до скорочення ниркової функції. Проведені медичні тести показали, дев'ять атлетів з десяти мають рубці на нирках, ці рубці з'явилися при надмірному навантаженні, тобто ретельному і множинному застосуванню стероїдів. Ниркову недостатність здатні викликати і надлишки жиру, тобто ожиріння.

Учені виявили, коли атлети перестали приймати усі стероїдні речовини, аномалія з нирками стала зникати. Учені попереджають, чим більше атлет і спортсмени приймають ці речовини, тим ближче ризик попасти на лікарняне ліжко напередодні операції по видаленню нирок. Не варто, не лише починати приймати такі препарати, але і продовжувати їх прийом. При повторному прийнятті стероїдів, може статися рецидив, адже прийняття стероїдів примушує м'язи збільшуватися, а нирки стискуватися. Фільтрація нирок починає відбуватися швидше, що сприяє до хронічної напруги. Не забувайте, стероїди здатні викликати токсичне отруєння.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації