СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи можна вживати алкоголь під час курсу стероїдів


Одне з найпопулярніших питань молоді. Чи можна вживати алкоголь разом із стероїдами і чи можна курити на курсі. Звичайно, молоді завжди хочуть усе встигнути, як завжди у них немає часу зайнятися чимось одним, вони намагаються скрізь побувати. Отже алкоголь і стероїди, чи сумісні це речі?

На рахунок сигарет тут розмова коротка, сигарети вбивають , але палити під час курсу можна. А ось на рахунок алкоголю, тут слід заглибитися в суть питання. Давайте спробуємо розглянути це питання з декількох варіантів.

По перше з медичної точки зору. Лікарі завжди говорять, що пити алкоголь під час прийому лікарських препаратів категорично заборонено! Вони звичайно праві, але думаю усі колись після пари пляшок пива або навіть горілочки пили анальгін. Хтось навіть примудряється запивати препарати спиртним! Здавалося б нічого поганого не трапляється, але лікарі все-таки праві! Не можна пити алкоголь під час прийому ліків, це науково доведено!

Алкоголь дає свою дію на організм, так само і препарати мають свої дії. Якщо їх змішувати, то можуть посилитися побічні ефекти препаратів або навіть дати якісь нові.

Тепер підійдемо до питання з іншої точки зору, а саме спорт. Курс стероїдів роблять у більшості випадків для збільшення м'язової маси. Але при вживанні алкоголю, ви будите тільки насилувати організм. Приріст м'язів буде незначним або зовсім його може не бути. Вийде, Ви будите напихати себе препаратами, а ефекту від цього не буде.

Але заборона на алкоголь не вартує так строго! Під час курсу іноді і в малих дозуваннях можна пити. Наприклад, якщо якесь свято або урочиста подія. У такому разі можна пропустити келих шампанська або вина. Але якщо Ви звикли по кілька разів в тиждень вживати алкоголь, то варто відмовитися від цієї звички, хоч би на час курсу з анаболіками.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації