СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГормональні препарати


Багато спортсменів і особливо бодібілдерів перебувають у постійних пошуках різних способів щодо збільшення м'язової маси, щоб підвищити рівень своїх показників. Для цього часто використовуються хімічні речовини, серед яких присутні і гормони. Анаболічні гормони в силових видах спорту займають особливу нішу, впливаючи на протікання багатьох біологічних процесів. Так вийшло, що гормони отримали важливу та особливу роль у регуляції процесів щодо стимуляції росту м'язової маси, а також збільшення загальної витривалості організму.

Для тренувального процесу основу становить тестостерон. У чоловіків рівень цього статевого гормону в крові при виконанні фізичних вправ перевищує вміст інших сполук андрогенного характеру.

Гормональні препарати

Варто відзначити, що тестостерон бере участь у синтезі протеїну та інших метаболічних процесах. Він є прекрасним гормональним анаболіком, який збільшує м'язи, прискорює регенерацію тканин і сприяє поліпшенню обміну речовин, а також підвищує швидкість спалювання жиру. Важко уявити, але тестостерон відповідає за 70% росту м'язових волокон під час тренування.

Його виробляють клітини яєчок, він відповідає за регуляцію гормонів. Варто лише знизити його показники в організмі на кілька відсотків, як людина відразу це відчуває. З'являється млявість і втома, набридає безсоння з періодичними головними болями. А за тренування і говорити не варто: відразу падає загальна витривалість, людина перестає проявляти позитивні зміни в рості м'язової маси, спостерігається негативний вплив на обмінні процеси.

Тому спортсмени застосовують гормональні препарати, які допомагають в отриманні більш значних результатів від інтенсивних навантажень. Фахівці радять андростенедіон або тестостерон пропіонат, причому ціни на гормони відповідають їх ефективності.

Можна використовувати препарати зі стимулюючим характером, наприклад, трибулус. Звичайно, на цьому список препаратів не закінчується, можна приймати і інші аналоги. Але важливо перед тим, як купити гормональні препарати, потрібно пройти детальну консультацію у спеціаліста, який зможе в повному обсязі розкрити всі позитивні та негативні сторони тої чи іншої речовини.


Важлива інформація!


Правильна гормональна підтримка для спортсменів відіграє величезну роль. Але застосування гормонів несе за собою серйозні наслідки. А все із-за того, що організм у такому разі починає зупиняти свій синтез. Орган, який за це був відповідальний, починає атрофуватися. А для отримання ефекту необхідно приймати великі дози, адже організмом засвоюється тільки до 10% речовини, решта проходить процес розщеплення і виводиться з організму.

Спортсмени повинні розуміти, що є багато протипоказань і побічних ефектів. От уявіть, ваші клітини стали працювати в кілька разів швидше, але при тій же життєдіяльності. Вони виснажуються і починають гинути в особливо великих розмірах.

Гормон росту у спорті.

Його виробляє сам організм, а також він може надходити у вигляді синтетичної добавки. Це білкові гормони, які сприяють росту тіла і поліпшенню обміну речовин. На їх кількість в організмі впливають:


 • стрес
 • навантаження
 • раціон харчування
 • способи релаксації
 • вага тіла

Переваги:


 • Висока анаболічна дія.
 • Сприяє спалюванню жиру.
 • Підвищення регенерації клітин.
 • Зміцнює імунний захист організму.
 • Омолоджує шкіру.
 • Покращує обмін речовин.

Недоліки:


При нормальному застосуванні та дотриманні дозувань препарат не викликає негативних наслідків, але при порушенні правил курсу можливе виникнення ряду побічних ефектів:


 • «Тунельний синдром».
 • Накопичення рідини в організмі.
 • Підвищується артеріальний тиск.
 • Може виникнути акромегалія і гіпертонія серця.

Варто зазначити, що застосування препарату в комплексі з добавками (аргінін і глютамін) приносить у три або навіть чотири рази більше ефекту.


Андростенедіон


Атлети дуже часто звертаються до цього препарату. Цей чоловічий гормон, який відповідає за формування мускулатури, робить голос більш низьким, підвищує статевий потяг і кількість волосся на тілі.

Андростенедіон іноді переходить у тестостерон або естрон. Завдяки цьому він може бути попередником у створенні тестостерону, який забезпечує виконання багатьох анаболічних і андрогенних функцій. Зазначимо, що він може перетворитися і в дигідротестостерон. Якщо в організмі його занадто багато, то чоловік починає страждати від облисіння і надмірного росту простати.

Тому ні в якому разі не можна навмання приймати гормони і всілякі добавки – користі від цього не буде, а от шкоди значно додасться.


Тестостерон пропіонат.


По праву вважається майже самим затребуваним в бодібілдингу стероїдом. Він збільшує м'язову масу і силу, але із-за своїх особливостей частіше використовується для сушіння.

Це один з численних ефірів тестостерону. Краще всього купувати препарат від індійських і англійських виробників.

Препарат має дуже високу анаболічну (сто відсотків від тестостерону) і андрогенну активність. При цьому препарат нетоксичний для печінки. Його приймають способом ін'єкцій. Речовина діє два — три дні, а час виявлення становить майже 4 тижні.


Ефекти препарату:


 • Сприяє росту м'язової маси.
 • Знижує рівень жиру в організмі.
 • Створює прекрасну рельєфність тіла.
 • Збільшує сексуальний потяг.

Відзначимо, що який би чудовий ефект не приносили гормональні препарати, перед їх застосуванням потрібно пройти детальну консультацію. Слід звернутися до лікаря, який точно скаже, чи можна вам приймати той чи інший препарат. Гормони – це дуже серйозні речовини, які приносять стільки ж користі, скільки шкоди, якщо порушувати правильне протікання курсу.

Головне – дотримуватися всіх розпоряджень та рекомендацій і ні в якому разі не відхиляться від правильного дозування.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації