СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗамовлення стероїдів через інтернет


Хочете придбати стероїди? Чи безпечно робити замовлення стероїдів через інтернет. В принципі небезпеки немає з одного боку, але з іншого є ризик бути обдуреним. Якщо розглядати кримінальний кодекс, то за використання стероїдів не карають людей, а ось за продаж можуть посадити.

Ну так як вас цікавить купівля стероїдів, то боятися не потрібно, адже ви купуєте для себе, ви спортсмен. Ці препарати заборонені для продажу, хоча деякі анаболічні стероїди можна купити і вони дозволені, все зроблено досить смішно, адже стероїди, це гормональні препарати. Інсулін адже теж гормональний препарат, але його легше купити. До речі раз мова пішла про нього, не раджу його брати!!! Це небезпечний препарат із-за не правильного прийому можна отримати гіперглікемію і померти, бували не раз такі випадки.

Той же популярний метан (метандростенолон) заборонений до продажу, є йому аналоги, які можна купити. Але в аптеці не так просто купити стероїди, потрібен рецепт від лікаря, а не кожен лікар захоче вам його виписати.

Тому один з найпростіших способів зробити замовлення стероїдів через інтернет, це зручно, не потрібно ніяких рецептів. Найголовніше знайти хороший інтернет магазин стероїдів, зараз їх з'явилося дуже багато. Потрібно бути обережним, щоб не потрапити на шахрая, який продає підробку, або не може вислати товар.

Тому краще заплатити трохи дорожче у перевірених продавців і купити якісний товар і спати спокійно.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації