СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПрепарати рекомбінатного гормону росту


Рекомбінатний гормон росту - це фармакологічний препарат, отриманий методом генної інженерії, абсолютно ідентичний по своєму складу натуральному людському соматотропіну. Він знайшов широке застосування в індустрії бодібілдінгу, як засіб для збільшення сухої м'язової маси і спалювання жирового прошарку. Нині сучасний ринок спортивних продуктів практично "завалений" різними препаратами СТГ, у зв'язку з чим людині, необізнаній в усі тонкощі, досить складно визначитися і зробити правильний вибір.


Штучні препарати гормону росту


Препарати рекомбінатного гормону росту - це досить популярна і недешева продукція. Оригінальні фармацевтичні засоби, що пройшли повну процедуру очищення, сприяють збільшенню м'язової маси, стимулюють спалювання підшкірного жиру, і, в той же час, не викликають утворення великої кількості антитіл. Проте із-за високої вартості їх не кожен може собі дозволити.

Як наслідок, за останні роки істотно підвищилася кількість дешевших підробок, на яких недобросовісні виробники дуже непогано заробляють.

Штучний гормон росту соматотропін, доступний на українському ринку, зареєстрований під наступними торговими назвами:


Генотропін (США);
Джинтропін (Китай);
Ансомон (Китай);
Неотропін (Китай);
Нордитропин (Данія);
Хуматроп (США);
Сайзен (Італія);
Біосополімеру (Литва).


Препарати українського виробництва нині не випускаються.


Ці препарати гормону росту грають ключову роль в гіпертрофії скелетних м'язів, сприяють стимуляції ліполізу, збільшують концентрацію інсуліноподібного чинника росту і ІРФСБ- 3 (ІФР-зв'язуючого білку), знижують вступ в жирове депо тригліцеридів, відновлюють об'єм плазми крові і тканинної рідини, посилюють кістковий метаболізм, збільшують фізичну витривалість і м'язову силу.

На сьогодні серед бодібілдерів найбільшу популярність в співвідношенні "ціна-якість" знайшли такі препарати рекомбінатного гормону росту, як Ансомон, Хайгетропін, Джинтропін.

До основних переваг цієї продукції відносять її фармакологічну ефективність, відсутність андрогенних ефектів, низьку частоту розвитку побічних реакцій. Недоліком штучних препаратів соматотропіну вважається їх досить висока вартість, і здатність викликати звикання.
Інші статті по темі

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації