СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк тренуватися на курсі стероїдів


Правильно побудоване харчування на тлі тренування з метою зростання м'язової маси і підвищення загальної витривалості організму – це можливість домогтися поставленого завдання в плані поліпшення фізичної форми.

Красива, підтягнута фігура - це те, до чого прагне кожна людина, оскільки так створюються всі умови для поліпшення фізичного стану, зміцнення здоров'я і отримання задоволення від свого відображення в дзеркалі. Але не завжди вдається своїми силами домогтися ідеальної форми, тому вживання стероїдів вважається найбільш вдалим рішенням для можливості поліпшити власний фізичний стан. Використання стероїдів можливо тільки при бажанні для себе наростити форму, отримати витривалість, силу і привабливі рельєфи, оскільки для спортивних змагань не можна використовувати такі препарати, так як вони можуть обернутися винятком з ряду спортсменів.

Застосування стероїдів вважається поширеним рішенням серед сучасних спортсменів, як початківця, так і професійного рівня, але важливо врахувати, що потрібно правильно опрацювати програму тренувань, щоб домогтися ефекту без шкоди для стану здоров'я і фізичної форми.


Зверніть увагу! Протипоказань при вживанні стероїдів є чимало, тому не варто ними зловживати або використовувати нерозумно.


Що таке тренування на стероїдах?


Тренування на стероїдах - це базова програма фізичного навантаження, яка повністю позбавлена індивідуальності, так як присутня строго пророблена послідовність зі своїми певними технічними правилами, щоб уникнути недостатнього або надмірного навантаження. А також тренування не передбачає навантаження, спрямоване на відстаючі групи м'язів, оскільки присутні три окремих цикли для загального фізичного розвитку. А саме присутнє силове навантаження, масо набірне, формує, тому можна домогтися комплексного впливу на фізичний стан для ефективного досягнення успіху.


Але ніяке тренування, навіть на стероїдах, не буде успішним і перспективним в плані фізичної натренованості і отримання правильного фізичного стану, якщо нехтувати простими правилами харчування.

Зверніть увагу! Правильне харчування-двигун схуднення або набору маси в залежності від створеного дефіциту або профіциту калорій.

Важливість харчування при тренуваннях чому харчування при активних фізичних тренуваннях вважається настільки важливою складовою успіху? В першу чергу варто звернути увагу на можливість відновити всю ту силу і ресурси, які були витрачені раніше, оскільки саме так можна домогтися нарощування маси, м'язової маси і так далі. І ось серед важливих параметрів варто відзначити:


 • Грамотно побудована система харчування дозволяє відновити енергетичний баланс і ту енергію, яка була витрачена під час тренування.
 • Якщо людина "сидить на масі", то найбільш правильним рішенням буде доповнення раціону харчування білковою їжею.
 • Якщо людина використовує стероїдні препарати для підвищення витривалості і, відповідно, нарощування м'язової маси, то в такому випадку варто звернути увагу на збалансоване харчування, тобто не можна включати в раціон жирну їжу у вигляді фаст-фуду.

Правильно побудоване харчування на тлі тренування з метою зростання м'язової маси і підвищення загальної витривалості організму – це можливість домогтися поставленого завдання в плані поліпшення фізичної форми.


Основні тренування для набору маси


Набір маси на стероїдах можливий навіть на базовій програмі тренувань, тому варто спочатку ознайомитися з правилами, основними варіантами і особливостями, щоб уникнути складнощів в подальшому. Багато тренерів радять використовувати базові тренування для набору маси, оскільки для організму вони менш енерговитратні, і, відповідно, ефективні. До того ж послідовність – це найкраще рішення для рівномірного навантаження організму і, відповідно, набору ваги для фізичного удосконалення форми.

Тренування для набору м'язової маси, поліпшення загальної фізичної форми і приросту м'язів – це абсолютно різні вправи, необхідні до себе уважного розгляду для досягнення поставленого завдання на оптимальному рівні. А також важливо враховувати те, що спочатку варто вибрати одну програму тренування, повністю її відпрацювати, а після цього можна вибирати іншу для порівняння ефекту або досягнення поставленого завдання.


Тренування для розвитку сили


Для чого такі тренування? Якщо розглядати Бодібілдинг, то тут розмір м'язів, їх стан і форма – це більш важливий показник, особливо, якщо мова йде про присідання, про жим в лежачому положенні і так далі. Постійні тренування в такому форматі-це можливість поліпшити свої силові показники, витративши при цьому великий запас енергії, але з розвитком м'язової маси. Можна відчути істотне нарощування м'язової маси навіть в тому випадку, якщо виконувати вправи в незначному числі повторень. Успіх обґрунтовується тим, що в роботу задіяні швидко-скорочуючі волокна, тому вони і наростають для можливості домогтися успіху в тренуваннях і, відповідно, наборі м'язів. Для нарощування сили, раджу використовувати Сустанон.

Що ж входить в вправи на силу? В першу чергу, це прес, тренування розгиначів спини, тренування поперекових м'язів і передпліччя. Справа в тому, що саме вони конкретно впливають на набір м'язової маси, тому не варто нехтувати простими, але важливими правилами.

Тренування на силу можуть тривати рівно 6 тижнів, оскільки такого часу буде достатньо для розгону організму і, відповідно, перевірки його на витривалість. Після такого графіка варто зробити перерву на 2 тижні, щоб відновитися. До того ж пауза повинна робитися після кожного етапу, оскільки відпочинок вважається основою відновлення, Набори сили для подальшого продуктивного фізичного навантаження. Не варто рватися і займатися більше 6-ти тижнів, оскільки мікро-розриви м'язів можуть обернутися травмами і відсутністю ефективності навантажень в подальшому.


Щоб не зіткнутися зі складнощами, варто розглянути тренування по тижнях:


 • Перший тиждень потрібно працювати зі 100% навантаженням, оскільки так можна підготувати організм, не втрачаючи при цьому успіху. І ось тут варто відзначити, що вправи повинні підбиратися особливо уважно, щоб шосте повторення стало останнім;
 • На другому тижні навантаження становить 70% від того, що було на першому, причому потрібно виконувати ті самі вправи, але вага вже знижується на третину. Основним завданням такого тижня вважається відновлення після фізично активного минулого тижня;
 • Навантаження на третьому тижні підвищується до 105%, щоб підвищити загальну витривалість організму. І ось тут робоча вага підвищується на 5 кілограм;
 • Наступного тижня навантаження знову знижується до 70% для відновлення організму;
 • На п'ятому тижні потрібно підвищити навантаження до 110%, збільшуючи при цьому вагу в порівнянні з першим тижнем, щоб домогтися великого успіху у фізичному навантаженні;
 • Навантаження знижується до 60% від першого тижня для можливості закріпити результат і отримати при цьому максимальну користь;
 • Сьомий і восьмий тиждень-це час відпочинку для відновлення м'язової маси і загальної витривалості. Саме поступове навантаження і стабільна вага з невеликим навантаженням – це можливість домогтися успіху в плані підвищення фізичної сили без ризику травми.

Тренування на нарощування маси


Нарощування маси вважається найбільш важливим питанням при використанні стероїдів для поліпшення власного фізичного навантаження. Але важливо знати, як правильно тренуватися, щоб домогтися поставленого завдання і отримати відповідну силу, масу і витривалість:


 • Кількість підходів має становити не більше 10;
 • Обов'язково потрібно регулювати робочу вагу, оскільки так можна поступово привчати організм, даючи йому можливість, як відпочивати, так і надмірно навантажуватися;
 • Тренування потрібно проводити строго через день, оскільки тільки так організму буде можливість відновитися і запобігти надмірний знос. Але при цьому варто не забувати про правильний розподіл сили і загальної робочої ваги;
 • Потрібно виконувати заняття підходами, щоб рівномірно навантажувати організм, даючи йому всі умови для відпочинку.

Тренування на нарощування маси можуть бути короткими і циклічними, тому важливо правильно вибрати метод фізичного навантаження, щоб уникнути нераціональної витрати енергії, так як це може привести до травм. Для ефективного нарощування м'язової маси використовуйте Метан або Оксандролон.


Тренування для росту м'язової маси


Якщо потрібно набрати не просто масу, а наростити м'язи, то в такому випадку програма тренувань, спрямована на такі групи, як спина, руки, ноги, сідниці. Періодичне навантаження дозволяє домогтися максимальній фізичній витривалості, сили і можливості впоратися з великими навантаженнями в подальшому. А також багатьох приваблює можливість поліпшити стан м'язових волокон, тому в подальшому виключаються травми, оскільки поліпшується загальна форма і, відповідно, стан.


Серед важливих правил нарощування м'язової маси, варто відзначити такі параметри:


 • Застосовувати можна навіть найпростіші базові вправи, оскільки вони надають можливість циклічно забезпечити навантаження, запобігаючи при цьому надмірне фізичне навантаження і, відповідно, знос організму.
 • Кожну вправу потрібно проводити з числом повторень в 20 разів, оскільки цього буде достатньо для кращої натренованості. Але при цьому час відпочинку між підходами становить всього 30 секунд.
 • Тренуватися варто раз в два дні, тобто через день, оскільки це відмінна можливість отримати оптимальні умови для підвищення фізичного навантаження без ймовірності виснаження організму.
 • Не варто забувати про дотримання режиму харчування, оскільки саме білкова їжа в поєднанні з навантаженнями фізичного характеру надає можливість отримати максимальну користь для організму.

Правильно обрана програма тренування при використанні стероїдних препаратів – це можливість отримати фізичну користь. Але при цьому варто не забувати про те, що кожен організм індивідуальний, тому розраховувати вагу, періодичність і частоту тренувань варто окремо, щоб не стикатися зі складнощами фізичного плану в подальшому.


Будь-яке тренування на стероїдах вимагає початкової розстановки пріоритетів, оскільки саме так можна домогтися ефективності в плані поліпшення власного фізичного стану, м'язової маси і здатності впоратися з навантаженнями. І тому оптимальним рішенням буде застосування послуг грамотного тренера з великим досвідом в плані побудови програм тренування на стероїдних препаратах щоб уникнути ризиків для організму, особливо, якщо немає знань і навичок в такому питанні.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації