СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк стероїди впливають на результативність тренувань


Як правило, вживання стероїдів в житті, набагато різниться від використання їх в лабораторних цілях, в якості експерименту. Адже у другому варіанті, реципієнти просто поняття не мають про те, які препарати вони використовують, і з чого вони складаються. Більшість дослідників дотримуються тих норм, які використовують професійні культуристи. На сьогоднішній день законодавством просто заборонено проводити експерименти на людях із збільшеними дозами. Стероїди також безпосередньо задіяні у білковому обміні, запобігаючи його розпад. В результаті цього спортсмен може спостерігати приріст м'язової маси.

Деякі з професійних атлетів впевнено заявляють, що стероїди і тренування – це дві несумісні речі. Адже саме вони допомагають їм інтенсивно тренуватися протягом тривалого часу, використовуючи важкі ваги, для поліпшення своїх показників у спорті. Крім цього, багато анаболіків ще сприяють якнайшвидшому відновленню організму після важких тренувань. Всі анаболічні засоби ще характеризуються певним антикатаболічним ефектом, який запобігає розпаду отриманої м'язової тканини, яка була придбана спортсменом за рахунок інтенсивних тренувань у спортзалі. Але, дане припущення на даний момент науково не доведено, саме тому говорити про це не можливо.


Вплив стероїдів на організм


Як стероїди впливають на результативність тренувань

Як відомо, після тренувань може виникати певна дія кортизолу, саме стероїди і здатні блокувати його, і приводити організм до максимальної готовності перед наступним тренуванням. Кортизол сприяє розпаду протеїну, і може утворюватися як після тренування, так і на момент його. Ще однією чимало важливою функцією вважається придушення всіх запальних процесів, які сприяють утворенню різних травм волокон.

Тренування на курсі стероїдів завжди будуть корисними, інтенсивними, і приємними. Адже вони сприяють швидкому відновленню, підвищують м'язову силу, а також дають хорошу мотивацію. Але, вони ще здатні знижувати секрецію тестостерону. Це говорить про те, що як тільки прийом стероїдів припиниться, то набирати м'язову масу так стрімко буде не можливо. Більш того, в організмі спортсмена буде спостерігатися зниження рівня тестостерону, а також припинення власного вироблення цього гормону.

Деякі вчені дотримуються думки, що такий потяг стероїдами надає більший вплив на нервову систему, ніж на м'язову систему. Самонавіювання досить сильна штука. Вживаючи даний препарат, спортсмен, знаходиться в ейфорії, він відчуває комфорт на тренуваннях, а також нібито якнайшвидше відновлення після них.
Безумовно, стероїди на тренуваннях надають великий вплив на спортивні результати, і з цим не можливо сперечатися. Саме тому і можна говорити про те, що існує дуже багато аспектів, за якими можна приймати ці препарати. Якщо у всьому дотримуватися норми, то ніяких негативних проявів у вас не виявиться.


Приріст м'язової сили


Силові показники в культуризмі поліпшуються тому, що стероїди здатні підсилювати синтез білка в організмі спортсмена, а, отже, і збільшувати міофібрильні елементи, які відповідають за м'язове скорочення. Звичайно ж, отримати дійсно дуже хороші результати можна тільки в тому випадку, коли на додаток до препаратів, посилено займатися в спортзалі. М'язова сила в деяких моментах може збільшуватися за рахунок того, що утворюються так звані тканинні важелі».


Збільшення м'язової маси


Щоб збільшити м'язову масу, знадобляться також посилені тренування в спортивному залі, дотримання правильного раціону, а також водного балансу. Тренування на курсі стероїдів зможуть принести вам бажаний результат, а також посприяти збільшенню своїх показників. Це тимчасова маса, яку людина може набирати на момент змагань або відповідальних заходів. Хорошим варіантом такий метод є для тих спортсменів, які через не відповідності маси тіла, не можуть ввійти в певну вагову категорію.


Зниження ризику утворення травми


Такі засоби використовуються широко в медицині, адже вони призначені для спортсменів не тільки, щоб збільшити м'язову масу і силу, але ще і в якості профілактики. Дійсно, на курсі лікування спортсменів, медичні фахівці включають деякі стероїдні засоби, які допомагають спортсмену швидше повернутися в спорт.


Зниження жирового прошарку


Наявність цього ефекту було обгрунтовано, хоча не до кінця зрозуміло, за рахунок яких саме процесів і відбувається спалювання жиру. Деякі фахівці мають свою думку, що це відбувається за рахунок надмірної кількості вільних жирних кислот, які всіляко використовуються в організмі під час інтенсивної м'язової роботи.

Також не можливо не відзначити той факт, що під час прийомів стероїдів, спостерігається накопичення м'язового глікогену, який дозволяє організму, як слід засвоювати харчовий протеїн. В результаті цього ще можна спостерігати, що у своїх розмірах збільшується серце, а також сповільнюється процес стомлення. За рахунок того, що у спортсменів поліпшується м'язова пам'ять, відбувається якнайшвидша адаптація спортсмена до подальшого виконання подібної роботи.


Швидке відновлення після тренувань


Як ми вже відзначили, що практично всі стероїди здатні синтезувати білок, в результаті чого збільшується м'язова маса і сила. Також варто відзначити, що стероїди здатні відновити організм спортсмена після перенесених травм, і після інтенсивних тренувань, а це відіграє досить важливу роль. За рахунок цього, безумовно, і підвищується ефективність самого тренування, і результатів. Спортсмен стає, захищений від прояву будь-якого роду розтягнень, травм, вивихів і надривів. Більш того, ще потрібно сказати, що завдяки анаболічним стероїдам, людина в меншій мірі піддається такому стану, як перетренованість. А на сьогоднішній день можна спостерігати багато випадків, коли погіршуються спортивні показники спортсменів, саме через перетренованість.


Сприятливі аспекти стероїдів


  • підвищується розумова діяльність;
  • покращується рівень концентрації спортсмена на своїй справі;
  • високий психологічний підйом;
  • велика мотивація до занять спортом;
  • розвиток такої якості, як «бійцівський характер»;
  • адаптація до постійних фізичних навантажень;
  • зниження рівня втоми, а також підвищення витривалості;
  • швидке відновлення після важких фізичних навантажень;
  • підвищення м'язової маси і сили;
  • уміння поставити собі мету і впевнено йти до її досягнення.Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації