СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк приймати HGH 176-191


HGH 176-191 – це стабілізований фрагмент молекули гормону росту, що містить в собі ланцюжок амінокислот з 176 по 191-у. Основним механізмом дії даного пептиду є стимуляція жироспалювання та пригнічення утворення нових жирових відкладень. У спортивній фармакології фрагмент ГР застосовується не тільки, як ліполітичну засіб, але і як препарат для досягнення рельєфу після набору м'язової маси. У цій статті ми розповімо, як приймати HGH 176-191 при курсовому використанні.


Рекомендації по курсу


Фрагмент соматропіну не є анаболічним препаратом, у зв'язку з чим він не використовується в курсах для набору ваги. Інструкція до HGH 176-191 свідчить, що даний продукт слід приймати на порожній шлунок, тобто, його прийом вимагає певної дисципліни. Мінімальна добова доза становить 100 мкг, максимальна – 1000 мкг. Під час курсового використання рекомендується дотримуватися низькокалорійної дієти, тобто повністю відмовитися від швидких вуглеводів.


Приблизна схема прийому препарату:


  1. ий – за годину до сніданку, 200 мкг;
  2. ий – за годину до обіду, 200 мкг;
  3. ій - за півгодини до тренінгу, 200 мкг.

У дні, коли немає тренувань:


  1. 1 ий – за годину до сніданку, 200 мкг;
  2. ий – за годину до обіду, 200 мкг;
  3. ій – перед сном, 200 мкг.

У деяких випадках ін'єкції виконуються 5-6 разів на день (при такому способі відзначається постійне вивільнення жирних кислот, які використовуються організмом в якості основного джерела енергії). Курс HGH 176-191 не повинен тривати більше 12 тижнів (більш тривалий період дотримання низькокалорійної дієти шкідливий для організму).

Приступаючи до розведення препарату (після того, як буде розраховане дозування HGH 176-191) слід враховувати той факт, що даний пептид може зберігатися в розведеному вигляді в холодильнику не більше 7 днів. Далі він втрачає свої властивості і є непридатним до використання.
Популярні курси з фрагментом гормону росту

GHRP-2 + HGH Frag 176-191. Цей курс рекомендований для застосування у період сушіння і для збільшення та збереження силових показників. Ін'єкції ставлять 3 рази в день, по 100 мкг GHRP-2 та по 200 мкг HGH 176-191, відразу ж після пробудження, потім через 5 годин, і за годину до сну.

Гормон Росту + HGH Frag 176-191 – курс для сушки та спалювання зайвого жиру. Є ідеальним рішенням для початківців бодібілдерів, а також для людей, ведучих активний спосіб життя. Добова доза – 5 ОД ГР і 200 мкг HGH 176-191. На сьогоднішній день фрагмент Гормону Росту вважається одним з найбезпечніших пептидних препаратів. Він практично не має побічних ефектів і протипоказань, і може бути використаний в якості жироспалювача, як при роботі над всім тілом, так і над локальними ділянками.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації