СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕGHRP-2


GHRP-2 — пептид, що складається з великої кількості різних амінокислот. Застосування даного препарату спортсменами призводить до прискорення розвитку м'язової маси, а також покращення імунітету організму. GHRP-2 був виготовлений ще в кінці минулого століття і встиг пройти різні випробування, довів свою ефективність і повну відсутність побічних ефектів!

Пептид GHRP-2 рекомендують зірки спорту та професійні тренери через його природу і низьку вартість проходження курсу. Препарат відмінно комбінується з іншими фармакологічними рішеннями і не має протипоказань.


Позитивні якості пептиду GHRP-2


пептид ghrp 2

Незважаючи на те, що дослідження препарату йдуть вже більше 20 років, досі не відома повна картина впливу GHRP-2. Передові технології дозволяють відкривати все нові факти взаємодії амінокислот і організму, але вже гарантована повна відсутність побічних ефектів!

B даний час препарат використовується не тільки в спорті, але і в медицині. Пептид виписують дітям і дорослим людям, у яких діагностуються проблеми з виробленням гормону росту. Також відзначено позитивний вплив пептидів на печінку і GHRP-2 тому не виключення.


Дозування і застосування GHRP-2


Найбільшої ефективності препарату можна домогтися, вводячи його ін'єкційним методом у м'яз або під шкіру. Ін'єкції вимагають стерильності і методичності - не забувайте про обробку шкіри та умови зберігання!

Зберігати пептид GHRP-2 необхідно в холодильнику, точно так само, як і розчин для його розведення. Перед застосуванням препарат нагрівають до кімнатної температури. Оптимальна доза GHRP-2 — 2 мкг/кг. Застосовувати три рази в день: за півгодини до сніданку, за півгодини перед тренуванням і за годину до відходу до сну.

Для набору м'язової маси також підійдуть GHRP-6 і IGF-1LR3.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації