СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНатуральний бодібілдінг


Ті спортсмени, які вибирають натуральний бодібілдінг, теж можуть досягти значних результатів. Звичайно ж, це буде не так легко і швидко. Проте, не використовуючи стероїди і різні добавки можна добитися, щоб тіло виглядало нааченим і рельєфним.

Слід зазначити, що натуральний бодібілдінг допомагає набрати м'язову масу природним шляхом, зміцнити м'язи і поліпшити стан здоров'я. Також м'язова маса, яка була придбана в ході регулярних тренувань, збережеться довше, ніж м'язи, нарощені із застосуванням додаткових препаратів. Дуже важливим елементом тренувань є розтяжки. Вони допомагають змусити м'язи працювати інтенсивніше.

Велике значення матиме раціон харчування. Слід дотримуватися співвідношення жирів, білків і вуглеводів, яке прирівнюватиметься 10% х 40% х 60%. Кількість білку слід розраховувати виходячи з маси спортсмена : на кожен кілограм ваги треба приймати приблизно 2-2,5 грами білку. Якщо перейти на вегетаріанську дієту, то нарощування м'язів стане тривалішим і складнішим процесом, тому слід піклуватися про попадання усіх необхідних речовин.

Велике значення у будь-якому вигляді спорту має здоровий і тривалий сон. При натуральному бодібілдінгу слід пам'ятати, що без штучної підтримки організму буде потрібно більше часу на відновлення сил. Якщо спортсмен почуває себе занадто втомленим, то йому не слід йти на тренування. Слід уникати перетренірованості. Розрізняють біль в м'язах, який з'являється при систематичному збільшенні навантажень, а є такий біль, який незалежно від зовнішніх ознак може з'явитися в м'язах.

Для прибічників нарощування м'язів натуральним способом дуже важливою є мотивація і сила воля, яка допоможе не зупинятися і продовжувати тренування до тих пір, поки результат не стане помітний.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації