СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТрибулус Террістріс після курсу стероїдів


Трибулус Террістріс рослина з роду якірці, який має цікаву властивість підняття рівня власного тестостерону за рахунок знаходження в ньому протодеосцину, як активної речовини. Виростає вона в основному в південній частині Європи Америці та Австралії. Ще в далекі роки люди помітили, що листя здатні покращувати настрій, ерекцію і сексуальний потяг. Зараз трібулус використовують в основному спортсмени натурали для підняття тестостерону на вищий рівень, а люди приймають анаболічні стероїди для відновлення вироблення тестостерону на ПКТ. Трибулус є біологічною добавкою і не заборонений для використання.


Механізм дії трибулус террістріс


Ефективність трибулуса террістріса, як уже говорилося, відбувається за рахунок протодеосцину, який потрапляючи в організм, під впливом ферментів переходить в дегідроепіандростерона, який в свою чергу має виражену властивість покращувати проникність клітинної мембрани, а також покращувати ерекцію і підвищувати настрій і імунітет. Трибулус швидко включається в роботу і вже після 3 годин настає пікова концентрація препарату в крові. Також аналізи показують високу біодоступність і практично повний розпад в організмі. Не несе навантаження на будь-які системи організму і негативних побічних ефектів не було виявлено.

Якщо брати його здатність до підвищення лібідо, то це відбувається через вміст деяких речовин, здатних стимулювати ферменти під назвою моноамінооксидаза, яка і відповідає за статевий потяг і настрій. Ці фактори дуже важливі атлетам після курсу стероїдів коли відбувається відкат і депресивний стан.

Пройшло дуже багато досліджень і думка розділилася на два табори. Одні твердять, що трібулус террістріс повністю марна і непотрібна добавка, Інші про її корисні властивості і помітні ефекти. Проте група приймаюча трибулус протягом тривалого часу змогла знизити відсоток жиру в організмі, а також помітно відчули приплив бадьорості, настрою і навіть підвищення силових показників. Результати аналізів показують підвищення тестостерону на 20-30% від початкового показника. Тому на ПКТ трибулус буде незамінним продуктом.


Як приймати трибулус террістріс


Приймати трибулус террістріс слід в залежності від концентрації сапонінів в капсулі. Рекомендоване дозування становить від 1000 до 2000 тисяч мг на день. Менші дозування можуть не дати відчутного ефекту. Також рекомендують приймати разом з цинком і вітамінами групи В для посилення ефекту. Тривалість прийому зазвичай становить не більше 5 тижнів з відпочинком меншим ніж час прийому.


Відгуки про Трибулус Террестрис


Багато атлетів і просто люди, які приймають трибулус говорили про помітне підвищення настрою і загального стану організму. Деякі атлети говорять про марність продукту і просто витрати коштів на вітер, але швидше за все були занижені дозування або після сильнодіючих анаболічних стероїдів очікували такий же ефект. Якщо ви приймали стероїди, то трибулуса мало на ПКТ, обов'язково до застосування Кломід або тамоксифен, а також Антиестрогени типу анастрозол і летрозол.


Де купити трибулус террістріс

Зараз доступність препарату висока і його можна придбати як в аптеці так і в спеціалізованих магазинах спортивного харчування. Ціна трібулус террістріс не є великою і доступна практично всім. У інтернет магазинах представлено кілька виробників трибулус за найкращими цінами в Інтернеті.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації