СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДозволені препарати, що підсилюють анаболізм


Навіть професійні атлети для поліпшення спортивних результатів використовують не тільки таку сильну фарму, як стероїди чи гормон росту. Сьогодні в спорті активно застосовується досить велика група лікарських засобів, здатних прискорити метаболізм протеїнів, які не заборонені до вживання в спорті. Саме їм буде присвячена ця стаття.


Екдістен


В якості діючої речовини даний препарат містить витяжку з рослини левзея. Екдістен має стероїдну природу, але повністю позбавлений всіх недоліків ААС. Навіть при тривалому застосуванні Екдистену у великих дозах не призведе до порушення гормонального балансу. Крім цього препарат не представляє небезпеки і для печінки.

При активних аеробних тренуваннях протягом доби рекомендується приймати по 2 таблетки тричі на добу. Якщо ви займаєтеся силовим тренінгом, то добову дозу можна збільшити до 9 таблеток. Найчастіше тривалість курсу не перевищує 20 днів. Також фахівці в області спортивної фармакології рекомендують поєднувати екдистен з вітамінами групи В або будь-якими комплексами мікроелементів.

Крім цього анаболічними властивостями володіє і один із коферментів вітаміну В12-кобамамід. Рекомендуємо поєднувати його з їжею, багатою протеїнами і амінами. Тривалість використання кобамаміду становить від 2 до 4 тижнів. Приймайте по 2-3 таблетки на добу хвилин за 30 до початку трапези.


Оротат калію


Ця речовина синтезується в організмі і є попередником амінів піримідинової групи. Саме з них організм надалі синтезує нуклеїнові кислоти. Оротат калію має анаболічні властивості і здатний стимулювати процес кровотворення. У спорті даний препарат найчастіше використовується в поєднанні з рибоксином. Одноразове дозування становить 0,2-1 грам. Приймайте препарат два або три рази на добу за 60 хвилин до початку трапези або через 4 години після їжі. Тривалість курсу не повинна перевищувати 20 діб.


Метилурацил


Ця речовина є дериватом піримідину, а його молекулярна структура дуже схожа на оротат калію. Метилурацил також здатний прискорити процес виробництва крові і володіє високими анаболічними властивостями. У спорті препарат використовується досить часто для збільшення працездатності, а також як засіб профілактики перенапруги організму. Приймайте по 2-3 таблетки тричі на добу.


Л-карнітин


Це вітаміно подібна речовина синтезується організмом. Максимальна концентрація карнітину спостерігається в серцевому м'язі. В організмі він виконує транспортну функцію, доставляючи жирні кислоти в мітохондрії. Крім цього Л-карнітин має здатність покращувати працездатність імунної системи.

Концентрація карнітину в організмі характеризує рівень запасів енергії. Використовуючи добавку під час тренінгу, можна істотно збільшити працездатність. Також вчені встановили, що карнітин оптимізує процеси витрати енергії в організмі. При його використанні істотно зростає витривалість і опірність організму сильним фізичним навантаженням.

Рекомендоване одноразове дозування становить 2 грами двічі на добу. Рекомендуємо приймати добавку з ранку і в обід за півгодини до початку трапези. Сьогодні у продажу можна знайти карнітин в таблетках, капсулах, і рідкому вигляді.


Мілдронат


До складу препарат входить структурний попередник карнітину-бета-бутиробетаїн. Слід зауважити, що цей препарат має більш високу анаболічну активність в порівнянні з Л-карнітином. Рекомендуємо приймати Мілдронат в період активних фізичних навантажень. Тривалість курсу становить два тижні. Одноразова доза дорівнює 1-2 капсулам двічі або тричі на добу. Оптимальним часом вживання - через півгодини після прийому їжі.!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації