СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕШкода і міфи про жироспалювачі


Спортивні добавки вживають не тільки спортсмени, а також любителі гарного і стрункого тіла. Багато задають питання, наскільки шкідливий жироспалювач для людського організму. Для бодібілдерів - це необхідна добавка, але чи варто купувати препарат простій людині?


1. Перший міф


Жироспалювачі не допоможуть знизити вагу.


Таку фразу можна часто чути від багатьох людей. Якщо купити препарат в переході або когось з рук, а не в спортивному магазині чи аптеці, то результату можна ніколи так і не побачити. У спортивних магазинах продаються тільки якісні і сертифіковані препарати, які були перевірені не одним спортсменом.


2. Другий міф


З допомогою цього препарату можна посадити собі нирки, адже він володіє сечогінною дією.


Доведено, що у 90 % відсотків випадків препарат не надає поганий вплив на нирки.


3. Третій міф


Можна отримати проблеми з щитовидною залозою.


Цей міф з'явився абсолютно на порожньому місці. Багато препаратів містять такі корисні речовини, які покращують роботу щитовидної.


4. Четвертий міф


Препарат принесе жінкам безпліддя та анорексію.


Це найпоширеніший міф, що схуднення можуть принести жінці безпліддя або анорексію. Так думають ті люди, які нічого не знають про ці хвороби та особливості жіночого організму. Безпліддя - це набута або природжене відхилення репродуктивної системи жінки. Анорексія - це хвороба, в якій жінка себе неадекватно оцінює. Як спортивне харчування зможе знайти ці захворювання? Аж ніяк. Чи шкідливий цей препарат для жінок? Шкода може бути, але тільки в тому випадку, якщо буде неправильне дозування препарату. Можуть спостерігатися такі симптоми:

  • Підвищення тиску у жінок з захворюванням гіпертонія.
  • Часте сечовипускання, якщо є проблеми з нирками.
  • Набряклість
  • Порушення менструального циклу.

Жироспалювач - це не чарівний препарат, який самостійно буде спалювати жир. Він лише буде сприяти спалюванню жиру. Різні добавки служать для різних цілей. Наприклад, якщо потрібен препарат для того, щоб контролювати апетит, то потрібно купувати харчування, яке містить Худію. Важливо також пам'ятати ще про те, що жироспалювачі не повинні застосовуватися після шести годин вечора. Якщо спортивна добавка містить компоненти, які підвищують рівень енергії, то буде важко заснути. Рекомендується уважно ознайомитися з інструкцією, що додається до спортивного препарату.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації