СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЛетрозол


Летрозол (Letrozol) виробництва Balkan Pharmaceuticals – це потужний антиестрогенний препарат (за типом дії – інгібітор ароматази), що має широке поширення в спорті, як засіб котрий перешкоджає розвитку естрогенних побічних ефектів. Прийом, як правило, здійснюється протягом стероїдних курсів, щоб блокувати ароматизацію андрогенів і запобігти таким чином, надмірне скупчення рідини, підвищення тиску, збільшення жирового прошарку і також симптоми гінекомастії у чоловіків.


Препарат Letrozol


препарат летрозол

Діюча речовина летрозол (однойменна назва препарату), являє собою інгібітор синтезу естрогенів. Спочатку це був протипухлинний препарат, який призначається переважно жінкам при онкологічних захворюваннях. У спорті, як і anastrozol, отримав широке поширення після показаної найвищої антиестрогенної активності/ефективності при прийомі на курсах стероїдів.

Letrozol надає вибіркову блокуючу ароматазу (фермент синтезу естрогенів) діє шляхом конкурентного зв'язування з її субодиницею. Він ефективно попереджає конверсію андрогенів в естрогени в печінці, тканинах скелетних м'язів і жирової тканини, знижуючи концентрацію жіночих статевих гормонів у системному кровотоці до 75-95% від вихідних показників.

Летрозол Балкан Фарма (Молдова) при прийомі в рамках рекомендованих доз знижує вміст естрадіолу, естрону та естрону сульфату, при цьому супресія синтезу жіночих статевих гормонів підтримується протягом усього терміну дії. Важливо, що цей antiestrogen не веде до порушення синтезу природних стероїдних гормонів (кортикостероїдів) в наднирниках, як і альдостерону або гормонів щитовидної залози, тому для компенсації не потрібно додаткового застосування глюкокортикоїдів і мінералокортикоїдів, що знижує його ступень ризику.

Препарат Летрозол, провокуючи інгібування біосинтезу естрогенів, здатний підвищувати рівень ендогенного тестостерону шляхом зворотного зв'язку (на саме вироблення гормону антиестроген ніяк не впливає). На тлі застосування препарату не відзначається вираженої зміни вироблення ЛГ та ФСГ (гонадотропних гормонів, що відповідають за регуляцію виробництва організмом тестостерону). Це не прямий бустер тестостерону, яким, наприклад, є хоріонічний гонадотропін людини.


Letrozol Balkan Pharmaceuticals побічні ефекти


Можливі побічні ефекти Letrozol Balkan Pharmaceuticals – це реакції з боку нервової системи, реакції з боку травної, кровотворної або респіраторної систем, дерматологічні реакції, реакції сечостатевої системи, опорно-рухового апарату та інші. До ймовірних побічних явищ відносяться: запаморочення та загальна слабкість, нудота і блювота, задишка, тахікардія, пітливість і висипання, відчуття жару, прискорене сечовипускання і деякі інші порушення. Важливо зауважити, що при нормованому прийомі таблеток побічні ефекти рідкісні або мають слабо виражений характер, тобто не заважають нормальній життєдіяльності.

Умови зберігання Летрозола збігаються з такими як для інших таблетованих антиестрогенних засобів: не перевищувати температуру зберігання понад 25 градусів, зберігати в темному і не вологому місці, берегти від дітей.


Як приймати Letrozol?


Препарат вживається тільки перорально, незалежно від прийому їжі. Після застосування таблетки активна речовина швидко і майже повністю всмоктується з шлунково-кишкового тракту (біодоступність речовини досягає близько 99%). Прийом їжі здатний трохи знизити швидкість абсорбції. Однак коливання у швидкості всмоктування має незначний характер і не має клінічного значення (саме тому таблетки вживають незалежно від прийому їжі).

Прийом Letrozol Balkan Pharmaceuticals на курсі здійснюється за схожим з анастрозолом схемами, тобто, або для профілактики (у невеликих терапевтичних дозах – 0.5-2.5 мг у день/через день/раз в три дні приблизно з початку курсу), або вже для лікування при появі первинних симптомів естрогено залежних побічних ефектів (дозування, як правило, не перевищує 2.5 мг в день до зникнення порушень).

Препарат Летрозол на курсі після прийому починає діяти в найкоротші терміни – ефективна концентрація речовини при вживанні таблетки натше досягається вже протягом першої години, з прийомом їжі – близько двох годин.

Схема застосування Letrozol повинна підбиратися тільки індивідуально з урахуванням вираженості побічних ефектів, переносимості речовини, використовуваних на курсі анаболічних і андрогенних стероїдів, та інших факторів.

Перед проведенням курсу прийому обов'язково слід виключити протипоказання, до яких відносяться: індивідуальна підвищена чутливість/непереносимість компонентів у складі препарату, дитячий вік, у жінок – період вагітності або годування груддю, а також ендокринний статус репродуктивного періоду.

Проводити застосування Letrozol Balkan Pharmaceuticals слід з обережністю при непереносимості лактози, дефіциту лактази, глюкозо-галактозної мальабсорбції. Випадків передозування препаратом не було зафіксовано, але є повідомлення про подібні інциденти. Терапія передозування симптоматична і підтримуюча, специфічних способів лікування наслідків передозування поки що не розроблено.


Відгуки про Letrozol від Balkan Pharmaceuticals

Препарат відноситься до третього, новітнього покоління інгібіторів ароматази, що перевершує попередні не лише за ступенем ефективності, але й безпекою для приймаючих. Компанія Balkan Pharmaceuticals, що випускає дані таблетки, в рамках спортивної практики давно і добре відома (це одна з яких себе зарекомендувала себе за рахунок випуску переважно якісної продукції виробників).

Відгуки покупців Letrozol Balkan Pharmaceuticals мають переважно позитивний характер, оскільки antiestrogen діє потужно, швидко і не залишає сумнівів у своїй ефективності. При прийомі навіть в профілактичній дозі спостерігається значне (до 75-90%) зниження рівня естрогенних гормонів, в результаті чого, якщо не гарантується, то майже повністю виключається ризик розвитку естрогено залежних побічних ефектів, як зростання жирового прошарку по жіночому типу та гінекомастії.


Купити Летрозол від Балкан Фармацетікалс в інтернет-магазині

Купити Летрозол в інтернеті не проблема, а вибрати хороший інтернет магазин фармакології уже важче. Зараз існує багато обманщиків і підробок, щоб не стати обдуреним купляйте тільки у провірених магазинах.

Замовити Летрозол від Балкан Фарма реально в кілька кліків. Інтернет-магазин відкритий цілодобово, а значить, оформити замовлення Ви зможете в зручний для себе час. Хороші продавці дбають за свою репутації і продають тільки якісний товар.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації