СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТамоксимед


Найпопулярнішим препаратом для після курсової терапії і донині є знаменитий тамоксимед (Tamoximed, тамоксифен) від відомої фармакологічної компанії – Balkan Pharma. На даний момент це один з найдоступніших і в той же час ефективних антиестрогенів. За хімічною структурою тамоксимед є трифенілетиленом, тобто слабким естрогеном, який пригнічує працездатність естрогенових рецепторів. Тамоксифен в бодібілдингу використовується як для ПКТ, так і для стероїдних курсів на основі анаболічних препаратів зі слабким прогестиновим ефектом.


Тамоксимед

Особливості тамоксимеду:

  • Доступна вартість;
  • Висока біологічна активність (набагато вище, ніж у кломіду);
  • Є потужним антиестрогеном;
  • Може придушити багато побочок на ранніх стадіях, у тому числі гінекомастію;
  • Швидкий ефект, який помітний вже після одного дня прийому;
  • Може використовуватися під час курсу і під час ПКТ;
  • Знижує рівень холестерину (ліпопротеїдів низької щільності).

Що таке тамоксимед?


Тамоксифен (тамоксимед) – це антіестроген, який не знижує рівень жіночих гормонів, а блокує дію за рахунок пригнічення естрогенових рецепторів по всьому організму. Саме даний факт дозволяє швидко і ефективно боротися з можливими побічними ефектами, властивими підвищеного рівня жіночих гормонів.


Як відомо, на будь-якому курсі анаболічних стероїдів рівень власного тестостерону разюче знижується, але при цьому його загальна кількість в крові велика за рахунок ін'єкцій. Організм бачить в цьому аварійну ситуацію, внаслідок чого підвищує рівень жіночих гормонів, щоб зрівняти їх, адже система завжди прагне до рівноваги.


Після закінчення курсу тестостерон стрімко падає вниз із-за відміни препаратів, а кількість естрогенів залишається колишнім. Щоб не сталося обвалу м'язової маси та інших негативних ефектів тобі потрібно як можна швидше заблокувати дію підвищеного рівня жіночих гормонів. Саме тут на сцену виходить тамоксимед.


Це загальна схема майже для всіх стероїдних курсів. Саме тому я настійно рекомендую тобі купити тамоксимед для будь-якого курсу. Він може стати в нагоді як на ПКТ, так і на самому курсі в ситуації, коли жіночі гормони перевищать ліміт і почнуть гнітити набір м'язової маси. Як правило, це відбувається при неправильному комбінуванні препаратів.


Як приймати тамоксимед


У більшості випадків на після курсовій терапії буде достатньо 20-40 мг: по таблетці вранці і ввечері. Якщо тобі вистачає 20 мг тамоксифену, то вживай його на ніч, перед сном. Для запобігання гінекомастії безпосередньо на курсі можна використовувати аналогічні дозування. Разом з провіроном 20 мг тамокса повинно бути більш ніж достатньо. Я рекомендую тобі заздалегідь купити тамоксифен, так як під час курсу при перших ознаках можливого гіно, тобі потрібно буде моментально почати прийом даного препарату, щоб викорінити можливу проблему без можливих негативних наслідків. Чим більше розвивається гіно, тим більше шансів отримати його назавжди.


ПКТ з прийомом тамоксифену не повинно бути довше трьох тижнів. В іншому випадку може початися пригнічення власного тестостерону.


Побічні ефекти тамоксимеду

Пам'ятай: тамоксифен є похідним жіночих гормонів. Його велика кількість може викликати низку неприємних побічних ефектів, серед яких знову ж гіно або надмірна затримка води. Тамоксифеном не можна замінити всі препарати для ПКТ, такі як провірон або ж гонадотропін. Він є альтернативою лише кломіду, який потрібно використовувати для прогестинових курсів на основі нандролону чи тренболону. У цьому випадку тамокс не підходить із-за можливого збільшення рецепторів жіночих гормонів.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації