СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСерпафар


Серпафар (Serpafar)— не анаболічний/андрогенний стероїд. І все ж таки він належить до групи статевих гормонів, так як це синтетичний естроген. У звичайній медицині він вживається, як правило, для стимуляції овуляції у жінок, що бажають завагітніти і для усунення порушень функцій яєчників.

Дехто запитає, що робить цей препарат в арсеналі атлетів? Хто в курсі дії Серпафар, стане ясно, чому він використовується багатьма спортсменами. Серпафар збуджує викид гонадропінів за допомогою вивільнення певних гормонів і відновлює у жінок овуляторний цикл. Хоча медикамент призначений для жінок, його дію не заперечують і чоловіки.

Може цей антиестрогенний препарат, Serpafar, використовуватися і в медицині. Показання до застосування в медичній практиці в нього наступні: при аменореї, при полікістозі яєчників, при ановуляторному безплідді, при галактореї, викликаної гіпертрофією гіпофіза, при олігоспермії, при андрогенній недостатності.


Що таке Серпафар, які у нього ефекти і дія?


Серпафар (Serpafar)

Активною речовиною цього препарату антиестрогенної дії є кломіфен цитрат. Це досить популярний і затребуваний в спортивній практиці антиестроген синтетичного походження, за своєю будовою більше всього схожий з тамоксифеном.

Ефекти кломіфену цитрат і препаратів на його основі (Серпафар 50 та ін) не надто чисельні, але зате неймовірно корисні, причому, як в медицині, так і в спорті. Особливо вони цінуються атлетами, які використовують для поліпшення фізичної форми засобу категорії ААС, тобто, анаболічні та андрогенні стероїди.

Чому так? Все просто: відомо, що тривале застосування деяких стероїдів може негативно позначатися на виробництві власного тестостерону, що в свою чергу може призводити до посилення катаболічних процесів і до виникнення так званого "феномену відкату" (зменшення набраної за допомогою стероїдів м'язової маси).

Дія ж, проявляєма Serpafar виробництва Faran, сприяє нормалізації рівня природного тестостерону в чоловічому організмі і як наслідок запобігання відкату (впливає на вісь ГГЯ, підвищує вироблення гормонів ЛГ і ФСГ, в результаті чого посилюється секреція тестостерону). Іншими словами, цей антиестроген позбавляє атлета від ризику втрати м'язової маси, набраної за курс ААС.

Також, властивості Serpafar забезпечують мінімізацію або повне усунення естрогенних побічних ефектів, викликаних сильною ароматизацією того чи іншого застосовуваваного стероїду. Якщо конкретніше, то цей препарат проявляє антиестрогенну активність, що виражається у блокуванні естрадіолу і рецепторів естрогенів у клітинах (виробництво естрогенів не зупиняється), і захищає атлета від гінекомастії, затримки рідини і збільшення жирового прошарку.

Плюс, завдяки впливу на активність рецепторів естрогенів Серпафар від Паран здатний надавати профілактичний вплив на формування і розвиток остеопорозу кісток. Що особливо корисно чоловікам і жінкам, які регулярно стикаються з інтенсивними фізичними навантаженнями, у тому числі і атлетам.

Зазначимо, що сам препарат Серпафар побічні ефекти фактично не викликає. По суті, лише при серйозному передозуванні Вас можуть потурбувати ті чи інші відхилення, серед яких головний біль, затуманення зору, нудота та запаморочення.

На закінчення підкажемо, що зберігання такого продукту фармакології необхідно здійснювати у сухому і захищеному від сонячного світла місці при температурі не нижче, але й не вище кімнатних показників (температура не вище 25-ти градусів за Цельсієм). Також необхідно переконатися, що препарат надійно захований від дітей і домашніх тварин.


Як приймати Серпафар правильно і ефективно?


Прийом цього антиестрогенного препарату рекомендується починати практично відразу після завершення курсу стероїдів. Так, якщо ваш курс тривав сім тижнів, вихід з нього зайняв ще два тижні, то застосування Serpafar слід починати не пізніше ніж на десятий тиждень (1-7 тиждень – курс стероїдів, 8-9 тиждень – вихід з курсу, 10+ тиждень – після курсова терапія, що включає в себе прийом кломіфену цитрат).

У цілому ж, для застосування на після курсовій терапії рекомендується використовувати дози Серпафар від 50 до 150 мг на день (під час курсу – близько 50 мг в день), прийом ж препарату триває в середньому від двох до трьох повних тижнів. Тут багато залежить від використовуваних до цього стероїдів та їх дозувань.

До речі, коли Ви визначилися, яке саме дозування Вам потрібне, розрахувати необхідну кількість таблеток для неї – не проблема, адже у цього антиестрогена зручна концентрація активної речовини – 50mg/tab. Так, для рекомендованої на ПКТ дозування в 50-150 мг потрібно рівно 1-3 таблетки препарату (50 мг – 1 таблетка, 100 мг – 2 таблетки, 150 мг – 3 таблетки, і. т. д.). Помилитися важко.

Що ще потрібно знати атлетові, котрий планує прийом Серпафар 50? Є кілька простих правил, які не слід порушувати. По-перше, уникайте вживання алкоголю. По-друге, пити препарат потрібно на щоденній основі і бажано в один і той же час. По-третє, запивайте таблетки достатньою кількістю рідини (водою). Дотримання цих умов допоможе відчутно підвищити ефективність прийому.

На закінчення відзначимо, що курс Серпафар, побудований в спортивних цілях, рекомендується тільки чоловікам, тобто жінки в спорті не повинні використовувати цей антиестроген. Інша справа медицина, де кломіфен цитрат активно призначається дівчатам для лікування недуг, які перешкоджають вагітності та для стимуляції овуляції. Однак, бувають і винятки. Зокрема, досвідчені спортсменки іноді використовують цей препарат при підготовці до змагань, щоб домогтися більш значущого спалювання жирів.


Відгуки про Серпафар, думки атлетів про препарат


Щоб переконатися в корисності цього антиестрогену і детально розібратися в його властивостях і дії не потрібно довго "бродити" по мережі. Досить зайти на спортивний Форум і вивчити наявні там відгуки про Serpafar від Faran, залишені атлетами, котрі вже зробили покупку і випробували його на практиці.

Відвідавши ж Форум і прочитавши відгуки про Серпафар, Ви дізнаєтеся, що цей препарат, створений на основі кломіфену цитрат, що добре зарекомендував себе і в якості засобу для після курсової терапії, і як антиестрогена, що бореться з небажаними побічними ефектами, викликаними високою ароматизацією того чи іншого застосовуваваного стероїду (мінімізує/усуває зайву затримку рідини в організмі, гінекомастію і ін. "побочки").

Питаєте, чому цей препарат так добре для ПКТ? Все просто: як свідчить інструкція, і підказують відгуки, цей засіб може підвищувати рівень власного тестостерону, який знижений після курсу ААС. Якщо детальніше, то воно впливає на вісь ГГЯ, збільшуючи вироблення гормонів ЛГ і ФСГ, які як раз таки і спонукають організм виробляти більше тестостерону. Іншими словами, речовина ефективно захищає атлета від так званого "феномену відкату", коли по закінченню курсу із-за недостатності чоловічого гормону втрачається практично вся набрана за допомогою стероїдів м'язова маса.


Крім того, як відзначають відгуки, такий препарат примітний практично повною відсутністю негативної дії. По суті, лише передозування може призвести до прояву притаманних йому побічних ефектів: запаморочення, напади жару, головний біль та ін. Так що атлетам, що прислуховуються до рекомендацій, побоюватися нічого.


Де купити Серпафар 50?

Купити Серпафар 50 і багато інших препаратів, можна в інтернет-магазині спортивної фармакології, де будь-який атлет може безперешкодно замовити Серпафар, примітний не тільки доступністю і широким асортиментом.
Аналоги цього препарату :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації