СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКломігед


Кломігед (Clomiged від Golden Dragon) — препарат з антиестрогенною дією, який в основному використовують в після курсовому періоді. З його допомогою усуваються естрогено залежні побічні ефекти від застосування стероїдів і відновлюється здатність продукувати ендогенний тестостерон. Активною речовиною препарату Clomiged є кломіфен цитрат.

Clomiged від Golden Dragon

Це синтетичний антиестроген, дія якого заснована на блокуванні естрогенових рецепторів.

За рахунок нього усуваються або попереджаються ускладнення, зумовлені естрогеном, і вдається уникнути зниження продукції ендогенного тестостерону, затримки рідини в організмі і гінекомастії після курсу прийому стероїдів. Ідентичним по ефекту аналогом кломігеду є тамоксифен.

Основне показанням до застосування кломігеду для спортсменів — зниження вироблення тестостерону у чоловіків протягом курсу прийому стероїдів.

У медицині препарат Clomiged від Голден Драгон застосовується при полікістозі яєчників у жінок, при синдромі Штейна-Левенталя, і Кіарі-Фроммеля, а також призначається при аменореї, галактореї та метрорагії. Медикамент використовують, як для встановлення точного діагнозу, так і для лікування пацієнтів.

Хоча спочатку препарат випускався як лікарський засіб, сьогодні це один з найпопулярніших серед бодібілдерів анитиестрогенів.


Побічні ефекти препарату кломигед


Безумовно, кломігед ефективно усуває побічні ефекти стероїдів, але не можна повністю виключати ймовірність того, що він також може їх спровокувати.

Активна речовина препарату - кломіфен цитрат - схвалено для застосування людьми. Дотримуючись рекомендації фахівців з дозування та тривалості прийому препарату, ви можете звести цей ризик до мінімуму. Однак при передозуванні можливі порушення з боку травлення, нервової, сечостатевої та ендокринної систем.

Докладно побічні ефекти розписані в інструкції до препарату, яку необхідно обов'язково вивчити перед застосуванням. Також проконсультуйтеся з лікарем.


Дозування препарату кломігед


Для розрахунку індивідуального дозування в залежності від стану спортсмена і застосовуваних на курсі препаратів необхідна консультація фахівця. Тривалість після курсової терапії на основі кломігеду, як правило, становить від двох тижнів до місяця.

Clomiged від Golden Dragon зазвичай п'ють щодня, адже активність препарату в організмі триває не більше 24 годин.

Добова доза може становити від 50 до 150 мг, перевищення загрожує виникненням побічних ефектів.

Необхідно пам'ятати, що є протипоказання до застосування препарату. Це печінкова і ниркова недостатність, пухлинні захворювання, гіпофункція гіпофіза, алергія або підвищена чутливість до компонентів.

Препарат не можна застосовувати вагітним жінкам, а також у період лактації, при захворюваннях яєчників.


Де купувати кломігед


Якщо ви хочете купити кломігед без ризику за доступною ціною, зробіть це в інтернет-магазині спортивної фармакології.
Аналоги цього препарату :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації