СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКломідол 25


Кломідол 25 (Clomidol) – це популярний антиестрогенний препарат, що випускається індійською фармакологічною компанією Ліка Лабс. У спортивній практиці він застосовується головним чином для запобігання побічних ефектів, недуг і відхилень, викликаних вживанням анаболічних і андрогенних стероїдів. Створений препарат Кломідол на основі кломіфену цитрат. Це діюча речовина, спочатку розроблена для медичних цілей, однак, згодом отримала більш широке поширення у спортивних колах.

У медицині кломіфен призначається головним чином жінкам: його використовують в якості засобу, стимулюючого овуляцію і підвищує рівень естрадіолу в крові. У спорті ж до його допомоги вдаються переважно чоловіки: атлети використовують кломіфен для збереження набраної м'язової маси після прийому ААС, а також для придушення естрогенних побічних ефектів.


Опис: що таке Clomidol 25


Як вже було сказано, цей препарат, що відноситься до категорії антиестрогенів, створений на основі штучно-синтезованої діючої речовини кломіфен цитрат. За своєю хімічною структурою це активна речовина більше всього схожа з тамоксифеном і являє собою 1-[4-(2-діетил-аміноетокси)-феніл]-1,2-дифеніл-2-хлоретилена цитрат.

Кломідол 25

Інструкція по застосуванню підказує, що у Clomidol 25 на основі кломіфену цитрат наступні показання до застосування: використовується при андрогенній нестачі, при олігоспермії, при галактореї, спричиненою пухлиною гіпофіза, при аменореї, при ановуляторному безплідді, при дисфункціональній метрорагії, при прояві полікістозу яєчників. І це тільки в медичній практиці.


У спорті ж найбільше ціняться такі ефекти та властивості Кломідола 25:


по-перше, його здатність блокувати рецептори естрогенів у клітинах, призупиняючи їх дію (при цьому не зупиняється сам процес виробництва естрогенів);
по-друге, здатність підсилювати синтез власного тестостерону в організмі (за рахунок додаткового вироблення фолікулостимулюючого та лютеїнізуючого гормонів).


З практичної ж точки зору дію Clomidol 25 від Ліка Лабс дозволяє атлету уникнути "феномена відкату" і прояви/розвитку небажаних естрогенних побічних ефектів, наприклад, гінекомастії. Тому його можна ефективно використовувати, і як антіестроген, і як засіб для ПКТ (ПКТ – після курсова терапія). Якщо конкретніше описувати схематику впливу Кломідолу на організм атлета, то, по-перше, він збільшує синтез власного тестостерону, знижений після прийому стероїдів, і тим самим перешкоджає посилення катаболічних процесів (захищає від втрати м'язової маси, набраної на курсі ААС).

А по-друге - проявляє антиестрогенну активність і мінімізує побічні ефекти, спричинені високою ароматизацією того чи іншого стероїду.


Побічні ефекти Кломідол 25


При цьому самому препарату Кломідол 25 побічні ефекти практично не властиві. Лише у ряді випадків, а саме при передозуванні можуть виникати ті або інші відхилення і недуги. Зокрема, при вживанні занадто великих доз цього антиестрогена атлета можуть потурбувати запаморочення, припливи жару, нудота, помутніння зору і періодичні головні болі. На закінчення, відповімо на питання, як зберігати цей продукт фармакології: тримайте його в сухому і захищеному від світла місці при температурі в рамках кімнатних показників (не вище 25 градусів за Цельсієм). Також переконайтеся, що до місця зберігання антиестрогена не зможуть дістатися ні діти, ні з тваринами.


Курс, як приймати Кломідол 25?


Згідно з рекомендаціями досвідчених атлетів, прийом кломіфену цитрат і препаратів на його основі слід починати практично відразу після закінчення курсу стероїдів. Наприклад, якщо ваш курс тривав 6 тижнів, а вихід з нього зайняв ще 2 тижні, то тоді кломіфен краще всього пити, починаючи з 9 тижня (1-6 тиждень - курс, 7-8 тиждень – вихід, 9+ тиждень - ПКТ з використанням кломіфену цитрат). В цілому, рекомендоване для ПКТ дозування "Кломідола 25" (кломіфен цитрат) – це 50-150 мг на добу (на курс близько 50 мг щодня).

Прийом ж його на після курсовій терапії триває в середньому близько двох-трьох повних тижнів. Дози і тривалість прийому в чому залежать від стероїдів, що використовувалися під час курсу. При цьому розрахувати дози Кломідол 25, необхідні для введення - не проблема, адже у нього зручна концентрація активної речовини – 25 мг/таб. Так, для вживання максимально рекомендованої дози 150 мг Вам знадобиться рівно 6 таблеток препарату, для дози 50 мг – 2 таблетки, і так далі.


Як приймати Clomidol 25, коли і при яких умовах?

Прийом краще здійснювати щодня і робити це бажано в один і той же час. Запивається препарат достатньою кількістю води, при цьому слід уникати вживання алкогольних напоїв. Все це дозволить домогтися більшої ефективності прийому. Важливо: курс Clomidol 25, побудований в спортивних цілях, протипоказаний жінкам. А все тому, що застосування цього препарату може негативно позначитися на природному рівні гормонів в жіночому організмі. Однак, деякі спортсменки все-таки вживають кломіфен цитрат і фармакологію на його основі, правда, роблять вони це виключно при підготовці до змагань, щоб домогтися кращого спалювання жиру.

Відгуки про Кломідол 25 в спортивній практиці Кломіфен цитрат користуються величезною популярністю серед спортсменів. І не дивно, адже він і препарати на його основі входять в число ефективних антагоністів естрогену, здатних з легкістю подолати естрогенні побічні ефекти і "феномен відкату", викликаний недостатнім виробництвом власного тестостерону.


Яка ціна, де можна купити Clomidol 25?

На сайтах наших рекламодавців будь-який бажаючий може абсолютно вільно замовити цей та багато інших популярних і затребуваних в спорті препаратів. Вибір великий, адже вони торгують різною спортивною фармакологією, починаючи від пептидів і закінчуючи стероїдами.
Замовлені препарати швидко і зручно доставляються в будь-які великі міста і практично всі невеликі населені пункти, розташовані на території України. До того ж, вирішивши купити Кломідол 25 від Ліка Лабс, Вам не потрібно турбуватися за збереження своєї посилки, адже продавці ретельно пакують всі надіслані товари.
Аналоги цього препарату :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації