СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКломівер


Кломівер (Clomiver) – це антиестрогенний препарат виробництва Вермодже, що використовується в спортивній практиці для стимуляції вироблення власного тестостерону і запобігання побічних ефектів, викликаних тривалим прийомом анаболічних і андрогенних стероїдів. Застосування цього препарату дозволяє атлету уникнути прояви "феномена відкату" (втрата м'язової маси, набраної на курсі ААС) і вберегти себе від гінекомастії та інших небажаних ефектів. Може Clomiver використовуватися і в медичній практиці.

Кломівер

Зокрема його можуть застосовувати жінки для лікування тих чи інших хвороб, які перешкоджають вагітності, і для стимуляції процесу овуляції (показання до застосування: при олігоспермії, при аменореї, при ановуляторних безплідді, при дисфункціональній метрорагії та ін).


Дія і опис властивостей Кломівера


В основі цього антиестрогенного препарату знаходиться кломіфен цитрат. Це діюча речовина синтетичного походження по своїй хімічній структурі найбільше схожа з тамоксифеном (ще один антиестроген, активно використовується, і в спорті, і в медицині). Ефекти та властивості кломіфен цитрат, а, отже, і препарату Кломівер на його основі не те щоб чисельні, але зате значущі і вкрай важливі для атлетів, що використовують для розвитку фізичної форми анаболічні та андрогенні стероїди.

По-перше, Кломівер 50 (кломіфен цитрат) здатний блокувати рецептори естрогенів у клітинах, призупиняючи їх діяльність (не зупиняється сам процес виробництва естрогенів).

А по-друге, він може впливати на вісь ГГЯ (гіпоталамус - гіпофіз - яєчка), посилюючи синтез гормонів ЛГ і ФСГ, які в свою чергу можуть відчутно підвищити виробництво власного тестостерону організмом. На практиці ж дія, що проявляється Clomiver Vermodje, виражається в наступних поліпшенях:

Перше – препарат підвищує синтез природного тестостерону, рівень якого може знижуватися при прийомі стероїдів. Тим самим він перешкоджає посилення катаболічних процесів і захищає атлета від втрати м'язової маси, набраної на курсі ААС.

Друге – Кломівер проявляє антиестрогенну активність і мінімізує побічні ефекти, викликані високим ступенем ароматизації того чи іншого стероїду, що застосовувався на курсі (гінекомастія, затримка рідини в організмі та інші). Сам же антіестроген Clomiver, застосовуючись у відповідності з рекомендаціями, не чинить негативного впливу, тобто, побічні дії при його правильному прийомі не виникають.

Лише при передозуванні атлета можуть потурбувати ті чи інші відхилення від норми, зокрема - жар, запаморочення, головний біль, помутніння зору і нудота. На закінчення підкажемо, як необхідно зберігати таблетки Кломівер від Vermodje SRL:


• Тримайте препарат у сухому та недоступному для сонячного світла місці;
• Слідкуйте, щоб температура не опускалася і не піднімалася відповідно нижче і вище кімнатних показників (не вище 25 градусів за Цельсієм);
• Переконайтеся, що таблетки надійно заховані від дітей і домашніх тварин.


Як приймати Кломівер?


Вживати цей антиестрогенний препарат в спортивних цілях рекомендується головним чином чоловікам. При цьому приймати його радять негайно після закінчення курсу стероїдів, буквально на наступний день. Так, Ви максимально захистите себе від ризику прояви "феномена відкату", викликаного зниженням виробництва власного тестостерону і подальшою активацією катаболічних процесів. Зазначимо, що рекомендоване дозування Кломівер для вживання на ПКТ– це 50-150 мг на добу (на курс зазвичай використовуються дози близько 50 мг на добу).

А після курсова терапія з його участю триває в середньому близько 2-3 повних тижнів (дози і тривалість прийому в чому залежать від використовуваних під час курсу стероїдів). Тим же, хто не знає, як приймати Кломівер, підкажемо, що розраховуються дози цього препарату досить легко, адже у нього зручна концентрація активної речовини. Так, для вживання максимально рекомендованої на ПКТ дозування 150 мг Вам знадобиться рівно 3 пігулки, для середньої дози в 100 мг – 2 таблетки, і т. д. Інструкція по застосуванню Вам, швидше за все, цього не скаже, але приймати Кломівер краще всього на щоденній основі.

Також, досвідчені атлети рекомендують пити препарат в один і той же час. При цьому запиватись він повинен достатньою кількістю води, а при його застосуванні дуже важливо уникати вживання алкоголю. Ці прості умови дозволять відчутно підвищити ефективність після курсової терапії. Важливо розуміти і те, що жінки, на відміну від чоловіків, не повинні здійснювати прийом Кломівера в спортивних цілях (у медицині препарат регулярно призначається дівчатам для стимуляції овуляції та з інших причин).

А все, тому що "спортивний курс" цього антиестрогена може не кращим чином позначитися на природному рівні гормонів в жіночому організмі. Однак, бувають і винятки: досвідчені спортсменки іноді вдаються до допомоги кломіфену цитрат, наприклад, при підготовці до змагань.


Кломівер відгуки, думки і факти


Щоб дізнатися, що про якість і властивості цього антиестрогена думають інші атлети, не треба далеко ходити. Якщо конкретніше, то відгуки про Кломівер від Вермодже Ви зможете легко відшукати, зайшовши в інтернеті. Але що конкретно говорять атлети? І які вони відгуки про Clomiver – позитивні чи негативні? Відповімо відразу – в більшості своїй вони позитивні. Тобто, майже всі покупці залишилися повністю задоволеними якостями і ефективністю цього антиестрогенного препарату. Та й звідки взятися невдоволенням, якщо кломіфен здатний не тільки боротися з естрогенними побічними ефектами (гінекомастія, затримка рідин та ін), але і запобігати відкатам після курсу, тобто перешкоджати втраті м'язової маси, набраної за курс ААС.

Подобається атлетам і практичність цього препарату, зокрема зручна упаковка на 25 таблеток і концентрація активної речовини в 50 мг/таб. Все це, як кажуть досвідчені спортсмени, дозволяє з легкістю розраховувати дозування, необхідні для застосування. І дійсно помилитися важко, адже для дози 50 мг потрібна рівно 1 таблетку препарату, для дози в 100 мг – 2 таблетки, і так далі. До речі, яким би легким здавалося дозування цього антиестрогена, до нього варто підходити з усією серйозністю. Оскільки передозування може призвести до далеко не найприємнішим наслідків. Зокрема, як підказують відгуки про Clomiver від Vermodje, при застосуванні завищених доз Вас можуть потурбувати приступи жару, запаморочення, нудота, головні болі і деякі інші недуги і відхилення.

В цілому ж, висловлювання про цей фарма продукт говорять, як про ефективніший, принаймні, один з ефективних, засобів антиестрогенної дії, здатному стати в нагоді у багатьох випадках (ПКТ та/або для усунення естрогенних побічних дій). Одне лише погіршує загальну позитивну картину: в спортивних цілях цей препарат рекомендується застосовувати виключно чоловікам. Жінкам його не слід використовувати, якщо, звичайно, не хочуть зіткнутися з порушенням природного рівня гормонів в організмі.


Ціна, купити Кломівер

На сайтах наших рекламодавців можна абсолютно вільно замовити цей та багато інших фармакологічних препаратів, які актуальні в спортивній практиці і не продаються в звичайних магазинах. Вибір великий, починаючи від пептидів і біологічно активних добавок і закінчуючи гормонами і анаболіками. Але широкий асортимент і доступність, що дозволяє вільно замовити Кломивер – це далеко не єдині плюси. Жителям Києва, Львоваа і багатьох інших міст і населених пунктів України більше не потрібно задаватися питанням, де купити Кломівер 50, щоб все було просто і легко, як і в звичайному магазині. І до речі, не варто переживати за збереження своєї посилки, адже перед відправкою вони надійним чином пакують кожен препарат.
Аналоги цього препарату :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації