СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТерпафен


Терпафен (Terpafen-50) – це популярний антиестрогенний препарат, виробництвом якого займається індійська фармакологічна компанія Shree Venkatesh. У спорті він використовується для декількох цілей:


по-перше, для підвищення рівня природного тестостерону;
по-друге, для запобігання побічних ефектів, спричинених тривалим застосуванням анаболічних і андрогенних стероїдів.


Терпафен 50

Чи може Терпафен-50 виробництва Shree Venkatesh ефективно використовуватися і в інших областях, наприклад в медицині. Показання до застосування в медичній практиці в нього наступні: при ановуляторному безплідді, при олігоспермії, при галактореї, викликаної гіпертрофією гіпофіза, при андрогенній недостатності, при полікістозі яєчників і ін.


Опис і інструкція Terpafen-50


В основі даного антиестрогенного препарату знаходиться кломіфен цитрат. Це діюча речовина синтетичного походження, яка користується досить високою популярністю у спортивній та медичній практиці. Секрет його успіху полягає нехай і не у багатьох, але зате вкрай корисній властивості, піддходить і для лікування людей (стимуляція овуляції, лікування хвороб, які перешкоджають вагітності, та ін.), і для підтримки атлетів, що використовують анаболічні та андрогенні стероїди.


До речі, у спорті найбільш цінні наступні властивості і ефекти, що проявляються антиестрогеном Терпафен-50:

  • Його здатність збільшувати секрецію тестостерону (впливає на вісь ГГЯ, підвищуючи синтез фолікулостимулюючого і лютеїнізуючого гормонів, в результаті чого збільшується вироблення природного тестостерону);
  • Його антиестрогенні властивості, що виражаються в блокуванні естрадіолу і рецепторів естрогенів у клітинах (при цьому препарат не зупиняє і не блокує сам процес виробництва естрогенів).

З практичної ж точки зору дія, що проявляється Terpafen-50, дозволяє атлету домогтися не малозначущих поліпшень і уникнути негативних явищ, пов'язаних з вживанням стероїдів:

  • По-перше, цей антиестрогенний препарат сприяє нормалізації природного рівня тестостерону і як наслідок усуває ризик втрати м'язової маси, набраної на курсі ААС (підвищує вироблення власного тестостерону, тим самим запобігає посилення катаболічних процесів);
  • По-друге, при його прийомі спостерігається ефект мінімізації/усунення естрогенних побічних ефектів, викликаних тривалим використанням ароматизиуючих стероїдів (затримка рідини в організмі, гінекомастія, збільшення жирового прошарку).

Однак, це ще не все. Адже відомо, що застосовуючись у відповідності з рекомендаціями, Терпафен-50 також може відчутно профілактично перешкоджати на формування і розвиток остеопорозу кісток. Що корисно не тільки спортсменам, котрі постійно стикаються з фізичними навантаженнями, але і людям далеким від світу спорту.

При всьому при цьому препарату Terpafen практично не властиві побічні ефекти, що є ще одним його плюсом. По суті, лише при серйозному передозуванні можуть виникати ті або інші недуги і відхилення, наприклад головний біль і припливи жару. Так що, прийом цього антиестрогену є не тільки виправданим, але ще і відносно безпечним для здоров'я атлета.

На закінчення ж підкажемо, як зберігати Terpafen-50 від Shree Venkatesh, щоб не знижувалася його ефективність:

  • Тримайте препарат у сухому та недоступному для сонячного світла місці;
  • Переконайтеся, що температура зберігання відповідає кімнатним показниками;
  • Надійно сховайте таблетки від домашньої живності і дітей для їх же безпеки.

Як приймати Terpafen-50 в спорті


Приймати цей антиестрогенний препарат в спортивних цілях рекомендується головним чином чоловікам. Іншими словами, жінки в спорті не повинні здійснювати застосування Terpafen-50, якщо, звичайно, вони не хочуть зіткнутися з порушенням природного рівня гормонів в організмі. Однак, не все так однозначно: досвідчені спортсменки іноді використовують цей антиестроген на основі кломіфену цитрат при підготовці до змагань, щоб домогтися більш відчутного спалювання жиру.

Чоловіки ж можуть здійснювати прийом Терпафен-50 практично без побоювання, оскільки в їх організмі препарат проявляє побічну дію тільки при передозуванні (при застосуванні завищених доз можуть спостерігатися такі "побочки", як запаморочення, напади жару, головні болі і деякі інші).

В цілому ж, рекомендоване для після курсової терапії дозування Terpafen-50 – це 50-150 мг на добу (під час курсу середнє дозування – 50 мг на добу). При цьому тривалість його прийому зазвичай варіюється від 2 до 3 повних тижнів (тут багато залежить від того, які до того вживалися стероїди, доз і тривалості їх прийому).

Зазначимо, що розрахувати дози Терпафену, якщо Ви точно знаєте, яке дозування антиестрогену Вам потрібне, буде легко, адже у нього зручна концентрація діючої речовини – 50мг/таб. Наприклад, для мінімально-рекомендованої дози 50 мг потрібна рівно 1 таблетка препарату, для середньої дози в 100 мг – 2 таблетки, і так далі. Помилитися практично неможливо.

Тим, хто не знає, як приймати Terpafen-50, підкажемо декілька основних правил, яких слід дотримуватися. По-перше, пити таблетки необхідно щодня. По-друге, робити це бажано в один і той же час. По-третє, дуже важливо уникати вживання алкоголю. По-четверте, після проковтування препарат запивається достатньою кількістю рідини, зазвичай водою. Дотримуючись цих нескладних умови, Ви відчутно підвищите ефективність прийому.


Відгуки про Терпафен-50 в спорті


Відгуки про цей препарат знайти нескладно, адже кломіфен цитрат, на якому він базується, є одним з найпопулярніших антиестрогенів на сучасному ринку фармакології.
Але що конкретно говорять відгуки про Terpafen-50 та його властивості? А головне, залишаються покупці задоволеними його якостями? Дамо відповідь відразу: нарікань практично ні в кого не виникає. Та й звідки вони можуть взятися, якщо цей антіестроген допомагає боротися не тільки з побічними ефектами, викликаними ароматизацією того чи іншого вживаного стероїду, але ще і з "феноменом відкату".

Для тих, хто не знає: "феномен відкату" – це процес зменшення м'язової маси, набраної за курс ААС. Його першопричиною є недостатня секреція тестостерону в організмі. Як кажуть відгуки, Терпафен-50 може легко впоратися з нею: він підвищує виробництво лютеїнізуючого та фолікулостимулюючого гормонів, які в свою чергу сприяють збільшенню синтезу природного тестостерону.

Однак, подобається спортсменам не тільки ефективність цього антиестрогенного препарату, але й інші його якості. Наприклад, практичність. Про що йдеться? Як підказують відгуки про Terpafen, в першу чергу про максимально зручну його концентрацію діючої речовини в 50 мг на таблетку, яка дозволяє з легкістю розраховувати дози, необхідні для застосування. І дійсно, помилитися дуже важко, адже для вживання мінімальної рекомендованої дози (50 мг) потрібна всього 1 таблетка препарату, для середньої дози (100 мг) – 2 таблетки, а для максимальної рекомендованої (150 мг) – 3.

В цілому ж, відгуки про Terpafen-50 від Shree Venkatesh говорять, як про корисний фармакологічний засіб, здатний стати в нагоді і на ПКТ, і для усунення естрогенних побічних ефектів. До того ж, як відзначають атлети, цей препарат максимально нешкідливий, якщо, звичайно, використовувати його у відповідності з рекомендаціями.


Де купити Terpafen-50?

Відповімо відразу: цей антиестрогенний препарат можна легко придбати в інтернет магазині спортивної фармакології. По суті, замовлення може зробити будь-який атлет. Крім того, у онлайн магазині можна купити стероїди, пептиди, жироспалювачі, гормони і багато інших препаратів, популярних, а головне і корисних в спортивній практиці.
Аналоги цього препарату :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації