СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки калорій спалюється на біговій доріжці


Цікаве питання : "А скільки калорій спалюється на біговій доріжці?" Добре відомо, що бігові доріжки відносяться до кардіотренажерів. Основна користь від тренувань на них полягає в зміцненні серцево-судинної системи і в істотній витраті енергії.

Однак все це загальні слова. Безумовно, будь-яку людину, зацікавлену в спалюванні калорій, хвилює більш конкретне питання.


Скільки калорій витрачається при бігу на біговій доріжці?


скільки калорій спалюється на біговій доріжці

Постараємося дати правильну відповідь.

Потрібно відзначити наступне: вбудовані в комп'ютер тренажера лічильники калорій (спеціальні програми) не дають на 100% достовірної картини. Отже, проблема контролю енерговитрат не вичерпується покупкою доріжки більш "просунутої" моделі (не найдешевшою механічною, а магнітною або електричною).

 

Так-так, розумний комп'ютер не видасть вам точної інформації.


Як тренажер розраховує витрачені вами калорії?


Він визначає швидкість і тривалість ваших рухів, а потім оперує усередненими даними, що мають досить віддалене ставлення до конкретної людини. Найчастіше стандартні програми схильні завищувати досягнення займаючого - мовляв, розумниця ти, господар, втрачаєш багато калорій.

Однак ці дані в деякому роді корисні. Володіючи ними, можна порівнювати тренування ефективності: нехай методика і не точна, але вона постійна - комп'ютер вважає строго по заданому стандарту.

Слід добре засвоїти вже згаданий факт: у різних людей на біговій доріжці витрачається різна кількість енергії. Цей показник залежить від цілого комплексу вихідних умов, в тому числі від маси тіла людини, ступеня його тренованості і т. д.

Очевидно, що неоднаково будуть спалюватися калорії у людей, що біжать з відмінною швидкістю, з різним ухилом.


Бігова доріжка: розрахунок калорій


Незважаючи на все вище сказане, варто привести орієнтовні цифри.


  • При простій ходьбі (просто швидкій, а не біг) - реально спалювати 200 - 300 ккал. в годину. Витрачати енергію в подібному режимі рекомендовано людям, які погано підготовлені до занять.
  • При легкому бігу, з зупинками, витрата енергії складає приблизно 400 - 500 ккал./годину. Такий рівень вже дозволяє скинути зайві кілограми.
  • Якщо займатися з повною віддачею, витримувати високий темп бігу, можна домогтися і показників 600 - 800 ккал.

Користуючись зазначеними цифрами, ви самі зробите елементарні обчислення.

Ну, або ж пошукайте спеціальний калькулятор, їх в Інтернеті чимало.

В цілому, не так вже й важливо, скільки саме ккал витрачається за тренування. Спалювання енергії - лише частина справи. На ефективність схуднення впливає ще безліч інших факторів-харчування, час проведення занять тощо.

Тому, переходячи до практики, дотримуйтесь загальних рекомендацій по заняттях на доріжці, а для досягнення найкращих результатів (в тому числі і щодо згону ваги), дотримуйтеся наступних правил:


  • Не допускайте перевантажень;
  • Займайтеся в ефективній зоні пульсу;
  • Вправляйтеся регулярно.

Майте на увазі, що кілокалорії, які (згідно лічильнику!) губляться в перші кілька хвилин тренування-малозначимий показник. Протягом стартових 10 хв., а то й довше, організм не використовує жир, а обходиться глюкозою і глікогеном.

Хочете скинути вагу-вправляйтеся не тільки регулярно, але ще і відносно довго.

Детально про секрети ефективних занять - в статтях розділу сайту, присвяченого тренуванням.

Підкреслимо найважливішу думку: не зациклюйтеся на тому, скільки калорій спалюється на біговій доріжці.

Намагайтеся в першу чергу поліпшити стан здоров'я, а вже хороша фігура додасться до нього і сама.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації