СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПротипоказання до занять на біговій доріжці


З одного боку, біг по праву вважається ефективним методом профілактики багатьох недуг, з іншого ж він - серйозне випробування для організму. Перш ніж з ентузіазмом приступати до занять фітнесом на біговій доріжці, знайдіть час проконсультуватися з лікарем і з'ясувати, чи підходить вам цей тип навантаження і які є протипоказання до занять на біговій доріжці.

протипоказання до занять на біговій доріжці

На жаль, в окремих випадках інтенсивні кардіотреніровки можуть принести не стільки очікувану користь, скільки цілком відчутну шкоду.

Але перейдемо до більш конкретних рекомендацій. З якими патологіями краще і не підходити до бігової доріжки?


Кому протипоказана бігова доріжка?


По-перше, не слід займатися бігом при будь-яких гострих захворюваннях (навіть при банальному ГРВІ!), а також в періоди загострення хронічних хвороб. Багато хто ігнорує це, загалом-то, очевидний факт.

По-друге, обережними слід бути людям, у яких є проблеми з дихальною або серцево-судинною системою. Обидві вони відчувають в процесі тренувань нітрохи не менше навантаження, ніж старанно працюють ноги.


Наприклад, слід замінити біг іншому видом фізичної активності слід при:


  • бронхіальній астмі з частими нападами;
  • легенево-серцевій недостатності;
  • мітральному стенозі;
  • стенокардії;
  • високому тиску (особливо серйозне протипоказання - важка форма гіпертонії);
  • іхс;
  • пороку серці.

Бігова доріжка для дому при інфаркті (тобто, при реабілітації після нього) - знову ж таки дуже спірний вибір. Хворому, який переніс інфаркт, краще віддати перевагу професійному велоергометру.

По-третє, в список протипоказань входять ураження опорно-рухового апарату: порушення функцій суглобів, важкий остеохондроз, міжхребцева грижа, багато видів травм.

 

Бережіть себе і не допускайте високого ризику!

 

Як бачите, ми перерахували типові протипоказання до фітнесу.

Це лише частина можливих перешкод для занять на біговому тренажері. Повторюємо: якщо тільки ви не володієте здоров'ям космонавта - радьтеся з лікарем!

Повірте, навіть відносно міцний організм вміє зрадницько підносити прикрі сюрпризи. Наприклад, біг в цілому може бути для вас абсолютно безпечний, а ось один з режимів тренування, який пропонує турботливий комп'ютер запросто призведе до сумних наслідків.

Ще рекомендуємо вам ось що. Людині, у якої немає яких би то не було небезпечних захворювань, не слід занадто поспішати з покупкою бігової доріжки. Щоб вирішити, чи потрібен вам тренажер, чи варто його купувати, спробуйте походити в спортзал, позаймайтеся місяць-два під наглядом тренера.

Фахівець допоможе вам домогтися правильної техніки, а внесена за абонемент плата - виробить звичку до регулярних занять.

Якщо у вас є протипоказання до занять на біговій доріжці, то краще не ризикуйте своїм здоров'ям.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації