СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧого може добитися жінка займаючись на біговій доріжці


Регулярний біг (особливо - на біговій доріжці з хорошою системою амортизації) - відмінний спосіб зберегти красу і здоров'я.

Ці слова здаються вам занадто загальними, а тому нічого не значать? Прочитайте статтю, і ви в них повірите.


Користь бігу для жінок


Чого може добитися жінка займаючись на біговій доріжці

Отже, тренування на біговому полотні - це...

Боротьба із зайвими кілограмами і целюлітом, від якого зазвичай страждають саме представниці прекрасної статі.

Підтримка м'язів живота, сідниць, стегон в приємному тонусі. Кажучи простіше, завдяки заняттям ваше тіло перестане здаватися в'ялим.

Збільшення витривалості організму за рахунок зміцнення серця і легенів.

Нормалізація стільця (а саме - усунення запорів), обумовлена стимуляцією метаболізму.
Омолодження шкіри внаслідок прискореної циркуляції крові і насичення організму киснем.
Зняття стресу, позбавлення від безсоння (при бігу в організмі росте рівень серотоніну, гормону, що відповідає за відчуття радості) і ендорфінів, що підвищують настрій.

І - ще один приємний момент. Прихильники східних практик стверджують: заняття бігом розкривають чакру, що відповідає за жіночу привабливість. Хочете подобатися чоловікам - вставайте на доріжку!


Кардіонагрузка при клімаксі-рекомендації


Період гормональної перебудови організму - не привід повністю відмовлятися від фізкультури. Регулярні тренування сповільнять процес старіння, допоможуть запобігти розвитку вікових хронічних захворювань.

Інша справа, що займатися фітнесом в менопаузі слід з дотриманням ряду осторожностей.

З чого почати? З відвідування терапевта. Нехай він направить вас на основні аналізи, які визначать спектр актуальних протипоказань.

На жаль, біг при клімаксі в багатьох випадках виявляється неприпустимим. Те ж саме слід сказати про степ-аеробіку, про стрибки. Ударне навантаження - серйозний фактор ризику для жінок, у яких на тлі зниження рівня естрогенів виникають проблеми з опорно-руховим апаратом (зокрема, остеопороз).

Якщо менопауза проходить важко, слід віддати перевагу самим щадним типам фізичної активності-плаванням, аквааеробіці, пілатесу, скандинавській ходьбі.

Який би варіант ви не вибрали, прислухайтеся до нашої доброї поради: утримайтеся від поспіху. Ми відмінно розуміємо, що вам хочеться домогтися результатів в максимально короткі терміни, але ж збереження здоров'я - на першому місці, чи не так?

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації