СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПри якій температурі не можна бігати зимою?


Зворотна сторона краси - здоров'я. Плануючи чергове тренування зимою, обов'язково запитуйте себе, а чи не піде вона вам на шкоду. При якій температурі не можна бігати зимою?

Це питання особливо актуальне для любителів зимового бігу.


Чи можна бігати при морозі?


при якій температурі не можна бігати зимою

Зимовий фітнес як такий - цілком нормальне явище - активно займатися на свіжому повітрі корисно хоч в червні, хоч в грудні.

На жаль, є одне "але". При сильному морозі пробіжки протипоказані.


Яка погода вважається надто холодною


Категорично не рекомендується бігати на вулиці при температурі нижче -20 градусів цельсія. Перешкодою для тренування буде не тільки низька температура, але і інші примхи погоди:


  • снігопад;
  • сильний вітер.

Ще одна проблема - вологість. При високій вологості холод відчувається набагато сильніше. Майте на увазі, що в приморських регіонах -15 градусів - все одно що -25 де-небудь у Харкові.


Кілька важливих порад, що до бігу взимку


  • Прочитайте статтю про правильний підбір одягу для пробіжки по морозі.
  • Не шкодуйте грошей на термобілизну.
  • Обов'язково робіть розминку.
  • Не допускайте повних зупинок (на світлофорі і т. п.). Треба пригальмувати - присідайте, виконуйте повороти і нахили.
  • Коли біжите, уникайте ротового дихання. Взимку воно вкрай небезпечно: надходячи через рот, крижане повітря не встигає нагрітися; ви ризикуєте сильно застудити бронхи.
  • Відкладіть рекорди за швидкістю і тривалістю забігів до травня.
  • Займаючись взимку на вулиці, бігайте ближче до дому. Бажано, щоб після заминки і зупинки ви могли відразу ж потрапити в тепле приміщення.
  • Повернулися додому - випийте гарячого чаю і прийміть ванну. Ванна, до речі, допоможе запобігти болю в втомлених м'язах.

Альтернатива бігу взимку

Все сказане вище адресовано лише людям, які не страждають від серйозних хронічних чи гострих захворювань. Якщо у вас далеко не ідеальне здоров'я, краще розцінюйте холодну пору року як сезон тренувань в приміщенні.

Ви можете записатися на аеробіку / пілатес / танці або піти в тренажерний зал, купити абонемент в басейн-варіантів безліч!


Шкода відмовлятися від бігу?


Купуйте домашню бігову доріжку і займайтеся цілий рік! Ось тут ви знайдете рекомендації щодо вибору доріжок.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації