СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСоматотропін в бодібілдингу


З тих пір, як був отриманий перший генетично модифікований рекомбінатний гормон росту, пройшло вже більше 30-ти років. За минулий період часу даний препарат знайшов своє широке застосування не тільки в медицині, але і в спортивній фармакології. Найбільш затребуваний Somatropin соматотропін в бодібілдингу, де він використовується як засіб, що сприяє формуванню ідеального м'язового рельєфу.


Причини популярності гормону росту


соматотропін в бодібілдингу

Крім безпосередньої участі в процес набору м'язової маси, соматотропін в бодібілдингу надає наступний вплив:


посилює жировий обмін (призводить до прискореного спалюванню підшкірного жиру);
стимулює процеси росту;
нормалізує метаболізм;
збільшує запаси глікогену в печінці;
прискорює регенерацію тканин;
регулює синтез колагену;
зміцнює кісткову і сполучну тканину;
підвищує імунні сили організму.


Застосування соматотропіну в бодібілдингу


Приступаючи до використання препарату, слід мати на увазі, що соматотропін в бодібілдингу виконує опосередковану функцію: стимулює виробництво IGF-1. Тому для досягнення максимального анаболічного ефекту в умовах зниженої калорійності його рекомендується використовувати в комплексі c інсуліноподібним фактором росту.

Рекомбінатний гормон росту Somatropin є препаратом, призначеним для курсового застосування. При наявності достатньої м'язової маси, для одержання рельєфної мускулатури його рекомендують приймати в комплексі з Тироксином, що володіє потужною жироспалювальною дією, і сприяє стимуляції функції щитоподібної залози.

Для набору м'язової маси професіонали радять використовувати Somatropin паралельно з інсуліном, гормонами щитовидної залози і чоловічими статевими гормонами.

У порівнянні зі стероїдними препаратами, Соматотропін в бодібілдингу характеризується досить низькою частотою побічних ефектів. Він не чинить негативного впливу на потенцію і репродуктивну функцію, не стимулює розвитку андрогенних ефектів, не потребує проведення замісної після курсової терапії. Єдиним істотним недоліком даного препарату є його висока вартість (близько тисячі доларів за курс). Зрозуміло, це породжує спокусу у недобросовісних виробників.

Тому, щоб уникнути придбання підробленого гормону росту, випущений під брендом офіційного виробника, слід здійснювати покупки тільки на авторизованих сайтах, у надійних і перевірених постачальників.
Аналоги цього гормону росту :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації