СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕФункціональні пептиди


Функціональні пептиди – це з'єднання білкової природи, засвоюються організмом в своєму первісному вигляді. У практиці бодібілдингу вони використовуються для набору м'язової маси і позбавлення від підшкірних жирових відкладень. Разом з тим деякі амінокислотні препарати цієї групи сприяють підвищенню м'язового тонусу, покращують сон, стимулюють загоєння травм, забезпечують швидкий та інтенсивний загар, підсилюють лібідо, стимулюють секрецію тестостерону.


Принцип дії та основні ефекти функціональних пептидів


Синтетичні функціональні пептиди, що застосовуються в практиці бодібілдингу для набору м'язової маси, посилюють роботу ендокринних залоз, що виробляють гормон тестостерон і інсуліноподібний фактор (IGF-1). Вони надають виражену анаболічну дію, збільшуючи в 7-15 разів секрецію соматропіну, прискорюють метаболічні процеси, зміцнюють зв'язки і стимулюють імунні сили організму.

Пептиди для схуднення в 2-4 рази прискорюють обмін речовин та вироблення СТГ, пригнічують апетит, підсилюють спалювання підшкірних жирових відкладень.
Деякі пептидні препарати, що застосовуються в бодібілдингу, одночасно сприяють набору м'язової маси і стимулюють розщеплення підшкірного жиру.

Всі без винятку функціональні пептиди є препаратами гормональної підтримки, однак, на відміну від синтетичних гормонів, вони не призводять до збою в роботі ендокринної системи.


Представники функціональних пептидів


для набору м'язової маси: Гексарелін (GHRP-6), GHRP-2, Іпаморелін, Соматокрінін, CJC1295 DAC;
для спалювання жиру: HGH frag 176-191, Глюкагон, Лептин;
для стимуляції засмаги і посилення лібідо: Меланотан II;
для посилення вироблення тестостерону: Гонадорелін;
для лікування травм і швидкого відновлення: ТБ 500.


Переваги функціональних пептидів


Головною перевагою синтетичних функціональних пептидів є їх вартість: вони в рази дешевше штучного гормону росту. Разом з тим дані препарати мають різний механізм дії і різні періоди напів виведення, за рахунок чого з їх допомогою можна самостійно регулювати анаболічну дію. Вони дуже швидко руйнуються в організмі і не визначаються при перевірці на виявлення факту застосування допінгу. І, нарешті, виробництво і продаж пептидів абсолютно законні. Однак для того, щоб придбати дійсно якісну продукцію, її слід купувати тільки у перевірених постачальників, які працюють безпосередньо з офіційними виробниками.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації