СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк вибрати гарну змазку для бігової доріжки


Термін експлуатації бігової доріжки залежить від якості і інтенсивності догляду за тренажером. Один з етапів обслуговування обладнання - застосування спеціального мастила для полотна.


Як вибрати гарну змазку для бігової доріжки

Навіщо біговій доріжці потрібне мастило


Механізм бігової доріжки вимагає регулярного догляду. Будь-який -тренажер такого типу потребує мастил (періодичність залежить від інтенсивності експлуатації обладнання). Після покупки снаряд дістається покупцеві вже попередньо змащений на заводі, потім процедуру потрібно виконувати самостійно.


Необхідність в мастилі тренажера пояснюється наступними причинами:


  • У міру експлуатації бігової доріжки мастило між декою і полотном висихає.
  • Коефіцієнт тертя збільшується,
  • Ремінь, двигун та інші елементи обладнання приймають на себе більше навантаження.
  • Підсумком стає поломка тренажера.

Устаткування потрібно змащувати мінімум 1 раз на рік, але якщо доріжка експлуатується щодня (наприклад, в фітнес-центрі), тоді процедуру потрібно повторювати частіше.

Власникам тренажерів буває складно підібрати відповідний склад, оскільки не кожен продукт, представлений на ринку, підходить для стрічки. Багато мастил чинять негативний вплив на матеріал полотна, приводячи до зниження еластичності і навіть руйнування конструкції.

Читайте рекомендації виробника обладнання. Правильно підібране мастило для бігової доріжки допоможе продовжити термін служби тренажера, полегшити ковзання полотна уникнути поломок.


Критерії якісного мастильного матеріалу


Хороше мастило повинно відповідати ряду критеріїв - сумісність з матеріалом полотна, забезпечення низького коефіцієнта тертя між деками і стрічкою, тривале збереження початкових властивостей.


Ефект від використання якісних засобів по догляду за тренажером


  • забезпечення рівномірного руху стрічки на будь-якій швидкості, незалежно від маси користувача;
  • зниження шуму рухомого полотна;
  • запобігання передчасного зносу деталей снаряда.

Мастильний матеріал просочує стрічку і довго не випаровується. Масло володіє відмінними антистатичними властивостями, знижуючи налипання пильного нальоту і спрощуючи подальший догляд за тренажером. Спеціальні засоби легко наносяться на стрічку (поставляються в вигляді балончиків з трубкою).

Професійні мастильні матеріали застосовуються в будь-яких умовах, в тому числі дома, вони абсолютно нешкідливі для людей і домашніх тварин. У продажу можна знайти універсальні засоби, включаючи мастило EFELE, яке застосовується для снарядів будь-якого типу - механічних, електричних і магнітних.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації