СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТипові помилки в роботі бігових доріжок


Наша стаття - не про помилки, які допускають бігуни, а про основні типи збоїв в роботі домашніх кардіотренажерів.

Збої зазвичай позначаються буквено-числовим розпізнавальним кодом. Коли з механізмом щось не так, код виводиться на табло бортового комп'ютера.


типові помилки в роботі бігових доріжок

Як зрозуміти, в чому полягає проблема?


Буква " E "позначає" error", " Помилка "(англ.). У комбінації з цифрами, що сигналізують про проблему, найчастіше використовується саме вона.

Ось основні сигнали про неполадки.


Коди помилки на біговій доріжці


E-0 - сигнал безпеки; ключ з якоїсь причини не працює - або не приєднаний до консолі, або зламався. Перевірте правильність підключення. Якщо ви зробили все, як треба, а помилка, почистіть консоль.

E-1 - несправний герконовий датчик швидкості, він не отримує сигнал. У більшості випадків поломка виникає в результаті недбалого переміщення тренажера (датчик реагує на магніт, зафіксований в маховику, а магніт може зміститися від різкого поштовху). Потрібно відкривати відсік двигуна і поправити магніт. Буває, і таке, що датчик зламався сам-його доводиться замінювати.

E-2 - не в порядку мотор. Ймовірні пояснення збою-обриви, дефекти обмотки, поломка контрллера управління. Категорично не рекомендуємо вам усувати помилку E-2 самостійно, краще зверніться в сервісний центр. Двигун містить вибухонебезпечні складові.

E-3 - стрічка доріжки їде не з тією швидкістю, яку задав користувач. Несправність дуже поширена. Її викликають пошкодження як суто механічні, так і пов'язані з роботою електродвигуна. Переконайтеся, що дека (дошка під полотном) ціла і рівна. Змастіть доріжку. Якщо дружите з технікою, оцініть справність підшипників. Запах горілого свідчить про дефект мотора.

Увага: числові позначення помилок на окремих моделях доріжок відрізняються від стандартних. Щоб уникнути плутанини знайдіть "рідну" інструкцію до пристрою.

Тверезо оцінюйте свої сили. Поламавши пристрій, що вже знаходиться не на гарантії, Ви позбавите себе права на отримання безкоштовної професійної допомоги.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації