СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБезшумна бігова доріжка міф чи реальність?


Людина, яка тренується, шум бігової доріжки зазвичай не турбує.

Зовсім інша справа-домочадці і сусіди.

Ледве зачувши рух полотна, вони чомусь вирішують, що їм прямо в цю секунду треба спати / працювати / медитувати і далі за списком.


Яка бігова доріжка тихіше працює


безшумна бігова доріжка міф чи реальність

Найбільш гучними вважаються доріжки механічного типу, самими тихими, майже беззвучними - електричні пристрої.

Однак майте на увазі - багато що залежить від характеристик конкретної моделі. Добротна механічна конструкція іноді виявляється "тихішою" від дешевої електричної.

Перш, ніж замовляти товар через Інтернет, спробуйте сходити в звичайний магазин і протестувати вподобаний варіант.

Справедливості заради зауважимо, що сучасні доріжки не дуже гучні - не голосніше потужної пральної машини. Шум створює не стільки рухоме полотно, скільки тупотіння бігуна.
Як і раніше залишилися сумніви - купіть не доріжку, а який-небудь менш великий агрегат. Наприклад, зверніть увагу на магнітні велотренажери і степпери. Ті й інші, як правило, не гуркочуть і не створюють вібрації.


Способи зменшити шум


А що робити, якщо проблема виявлена занадто пізно - коли гроші за тренажер вже заплачено? Гучну роботу механізму навряд чи реально підігнати під гарантійний випадок.

Ось вам три поради.

По-перше, доріжка повинна буде працювати рівніше і тихіше, якщо її регулярно змащувати силіконовим гелем. Про вибір мастила ми вже писали, читайте статтю тут.

По-друге, переконайтеся в правильності і ретельності складання. Не виключено, що стукає недостатньо щільно підігнана деталь.

По-третє, масивний кардіотренажер треба ставити на спеціальний гумовий килимок (знайти такий легко в будь-якому більш-менш великому магазині спорттоварів).

Звичайний домашній килим, навіть товстий - поганий амортизатор. Він в якійсь мірі приглушує звук, але практично не гасить вібрацію.

Ну, і ще: намагайтеся не займатися рано вранці і пізно ввечері. Вночі сусіди мають право спати без яких би то не було перешкод.

На замітку: проміжок часу, в який шум заборонений законом, встановлюється на рівні законодавства України. Заборонено шуміти на ніч - з 22 : 00 до 8 : 00 ранку по буднях.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації